Головна Світ мами Як вибрати дитяче ліжко?

Як вибрати дитяче ліжко?

mamabook
43 Переглядів
кровать

комод

З появою в будинку нового члена сім’ї у батьків з’являється багато додаткових і приємних турбот. Однією з таких важливих справ є облаштування місця для сну, в якому дитина зможе отримувати повноцінний відпочинок. Завдяки розважливому підходу в цьому питанні малюк буде розвиватися здоровим на радість своїм близьким. Щоб прийняти правильне рішення щодо придбання ліжечка, слід докладно вивчити це питання.

Вимоги до спального місця, яке використовуватиметься для відпочинку дітей

Ліжко не повинно перешкоджати гарному припливу свіжого повітря. Це важливо, оскільки параметри повітря, яким дихає дитина, безпосередньо впливають на якість сну.

Матрац, на якому відпочиватиме чадо не повинен бути надто м’яким. Занадто м’які моделі можуть негативно позначитися на опорно-руховому апараті. Це важливий фактор, на який слід звертати увагу під час покупки. Перевірені виробники випускають продукцію, що відповідає міжнародним стандартам якості та призначена для дітей. Про це свідчить сертифікат.

Дуже важливо, щоб ліжечко було виготовлене із натуральних матеріалів, які не виділяють шкідливих випарів під час використання. Такі матеріали як ДСП, ДВП та пластик, які можуть бути використані як елементи конструкції повинні мати документ, що підтверджує, що вони безпечні для дітей.

меблі

Ліжечко має бути надійним і міцно стояти на підлозі. Діти під час сну можуть бути дуже активними. Слід бути повністю впевненим, що конструкція за жодних обставин не перекинеться коли в ній буде дитина. Це допоможе уникнути травмування.

Дуже важливо, щоб спальні меблі відповідали віку чада. Тісне ліжечко може призвести до розвитку проблем із поставою. А поганий нічний відпочинок може сприяти розвитку проблем зі здоров’ям, яких можна було б уникнути, придбавши ліжко потрібного розміру.

кровать

Вибір моделі ліжка

Підібрати модель, яка б їм відповідала досить нескладно, оскільки існує безліч варіантів на будь-який смак та колір. Серед загальної кількості моделей можна назвати кілька найпоширеніших типів. Ось деякі з них:

  • Ліжечка призначені для дітей до 3 років. Ці моделі легко відомі і найчастіше мають багато постійних елементів. До них відноситься регульоване по висоті дно, обов’язкова наявність бортиків та невеликі розміри. Часто такі спальні місця комплектують коліщатками, що їх зручно було переміщати в приміщенні. Дизайнери намагаються підбирати приємні форми деталей та ніжні кольори, щоб такі ліжечка гармонійно вписувалися в інтер’єр та були зручними.
  • Регульовані ліжечка. Особливістю цього є можливість регулювати розміри ліжка залежно від віку і потреб малюка. У деяких випадках це може бути дуже зручним. Такі меблі найчастіше призначені для дітей не більше трирічного віку.
  • Ліжко класичної форми. Вони по своєму зручні, оскільки у них можуть бути додатково вмонтовані ящики для постільної білизни, іграшок та інших корисних речей. Таке ліжко може підійти дітям різного віку.
  • Ліжечко-горище може підійти в ситуації, коли дитяча кімната має невелику площу. На першому поверсі можуть розташовуватися висувні ящики для речей або шафка, а на другому спальне місце. Таке рішення дозволяє раціональніше використовувати простір.кровать
  • Двоярусне ліжко підходить для розміщення двох дітей в одній кімнаті. Таке компонування заощадить місце та залишить більше простору для ігрової та навчальної зони. До того ж у кожної дитини буде свій власний затишний куточок.

Джерело: https://ua-vestnik.com/stati/na-chto-obrashhat-vnimanie-pri-pokupke-detskoj-krovati.html

Читайте також