Головна Релакс Як впливає зелений колір на здоров’я, емоції людини та що він означає

Як впливає зелений колір на здоров’я, емоції людини та що він означає

mamabook
212 Переглядів
шпалери

шпалериКожен колір має вплив на здоров’я, настрій та навіть поведінку людини. Достатньо лиш вибрати іншій відтінок, аби емоційний стан змінився. Дізнайтеся, кому корисно використовувати зеленій колір та чим він корисний для нас? Наш сайт Mamabook розповість про особливості зеленого та його відтінки.

Що символізує

Головне призначення зеленого кольору – процвітання. В усіх значеннях – фінансове, розумове, творче. Це колір свіжості, молодості, нових починань. Влияние зеленого цвета на человека

Вплив на стан людини

Оточити себе зеленим кольором потрібно у випадках, коли ви плануєте прийняти життєво важливе рішення. Хочете сісти на дієту? Їжте з зеленого посуду – він допоможе триматися в тонусі та бадьорому настрої.

Хочете кардинально змінити життя, наприклад, розійтися з чоловіком, переїхати в нове житло, змінити роботу? Спіть тривалий час у зеленому одязі – і це допоможе прибрати тривожні стани, нерозбірливі думки, страхи перед невідомим.

Колір релаксу

До речі, більшість помилково вважає, що зелений колір бадьорить. Навпаки, в оточенні зеленого організм максимально релаксує. Спальня, оформлена переважно в зелені відтінки, діє як снодійне. Тому зранку потрібно уникати активного контакту із зеленим. Також це не найкращий колір, якщо ви налаштовані на робочий процес.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як впливає білий колір на здоров’я, емоції людини та що він означає

Читайте також