Головна Дошкільнята Аплікація з паперу “Об’ємна веселка”: інструкція + шаблон

Аплікація з паперу “Об’ємна веселка”: інструкція + шаблон

mamabook
2595 Переглядів
веселка

веселка

Наш сайт Mamabook представляє оригінальну ідею для дитячої творчості. Райдугу можна виготовити як цікаву аплікацію або ж вітальну листівку, адже на блакитному тлі залишається вдосталь місця для написання тексту. Наприклад, “Вітаю!”, “З днем народження!”, “Для матусі” тощо. У статті ви також зможете завантажити безкоштовно шаблони хмарок та веселки, аби дітям було простіше виконати цю цікаву творчу роботу.

Що знадобиться для аплікації:

  • Шаблон.
  • Аркуш блакитного кольорового паперу.
  • Білий папір.
  • Папір із кольорами веселки.
  • Простий олівець.
  • Ножиці.
  • Клей.

 

Як зробити веселку з паперу

Крок 1. Завантажте шаблон та виріжте хмаринки і дугу, за допомогою якої можна чітко розмітити всі кольори веселки.

Візьміть аркуш блакитного паперу, який буде основою листівки. Зігніть його чітко посередині. Зробіть помітки простим олівцем, де починається та закінчується веселка, а також ширину її дуги. У місцях цих поміток зробіть симетричні надрізі ножицями, як показано на фото.

аплікація

 

Крок 2. Розмітки на блакитному папері, які ви вирізали, добре прогніть в різні сторони, аби аркуш тримав форму у вигляді листівки, що розкривається. Тепер за допомогою шаблону райдуги на різних аркушах кольорового паперу олівцем накресліть контури дуги та виріжте однакові заготовки. Вам знадобляться аркуші таких кольорів: фіолетовий, синій, зелений, жовтий, помаранчевий, червоний.

аплікація

 

Крок 3. Тепер прикладайте по черзі шаблон до кожної дуги. На шаблоні є позначки, які відповідають конкретному кольору. Відріжте від дуг стільки зайвого паперу, як вказано по схемі на дузі. Тобто ви повинні отримати найкоротшу дугу фіолетового кольору, а найдовшу – червоного.

На кінчики кожної дуги нанесіть клей і зберіть райдугу в єдину композицію. Зачекайте, доки вона висохне.

аплікація

 

Крок 4. Приклейте веселку по центру листівки до паперових виступів, які були вирізані заздалегідь. Виріжте 2 білі хмаринки з шаблона. Їх приклейте з різних кінців веселки. Останній штрих – листівку можна підписати. Наприклад, побажати гарного дня та чудового настрою.

аплікація

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Весняні саморобки, аплікації – багато оригінальних ідей з інструкціями

плашка

Читайте також