Головна Релакс Як впливає синій колір на здоров’я, емоції людини та що він означає

Як впливає синій колір на здоров’я, емоції людини та що він означає

mamabook
253 Переглядів
мода

модаКольори впливають на наш стан, навіть якщо ми про це е підозрюємо. Вибір посуду конкретного кольору здатен лікувати певні внутрішні органи. Колір одягу чи інтер’єру визначає емоційний стан, може впливати на наші життєві рішення. Наш сайт Mamabook пояснить, яке значення для людини має синій колір.

Що символізує

Це найблагородніший колір, оскільки пов’язаний з найкращими рисами характеру людини. Синій – це вірність та стабільність у мисленні, стосунках. Це доброта та гуманізм, а також чесність і відкритість світу.

Вплив синього на людину

Будь-яку надмірну активність – емоційну чи фізичну – гарно приглушує синій колір. Він урівноважує думки та рухи, створює абсолютну гармонію тіла й розуму. Це ідеальний колір спальні для активних та капризних дітей. Завдяки синьому кольору людина вчиться контролювати емоцій, дії. Робочий кабінет у синьому кольорі чудово підходить для людей, які часто схильні приймати імпульсивні рішення.

Спеціалісти нетрадиційної медицини використовують синій для нормалізації гормонального фону, артеріального тиску. Як і зелений колір, синій гарно розслабляє, але не має протипоказань у лікуванні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як впливає зелений колір на здоров’я, емоції людини та що він означає

Читайте також