Головна Малюки Як розігріти дитяче харчування (молочну суміш)

Як розігріти дитяче харчування (молочну суміш)

mamabook
29 Переглядів

Грудне молоко по температурі наближається до температури тіла – тобто в межах 37 градусів. Суміш для малюка повинна відповідати температурному режиму материнського молока.

Чому не можна гріти молоко в мікрохвильовій

Батьки нерідко намагаються нагріти молочну суміш у мікрохвильовій печі. Хоча цей спосіб найефективніший, проте неправильний. По-перше, важко контролювати температуру нагрівання молока. По-друге, мікрохвильові печі вбивають корисну мікрофлору та всі нутрієнти. Отже, дитина не зможе отримувати цінні компоненти (вітаміни, мінерали).

Як перевірити температуру суміші

Один із доступних та простих способів – розігрів на водяній бані. Ви можете використовувати харчовий термометр або чітко контролювати нагрів суміші. Також є інший спосіб перевірити температуру молочка. Крапніть собі на руку. Суміш не повинна викликати дискомфорту – ні холоду, ні відчуття печії. Це значить, що температура суміші відповідає температурі вашого тіла.

Також існують спеціальні пристрої для підігріву дитячого харчування в пляшечках. Такі пристрої також одночасно використовуються для стерилізації тари, що дуже зручно для домашніх умов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як розрахувати добову дозу молочної суміші

Читайте також