Головна Релакс Яку настільну гру обрати для дитини: манчкін та інші цікаві ігри різних жанрів

Яку настільну гру обрати для дитини: манчкін та інші цікаві ігри різних жанрів

mamabook
178 Переглядів
настольная игра

настольная играНе знаєте, чим розважити дитину під час вихідних або канікул? Хочеться знайти заняття, яке принесе не лише задоволення, а й користь? Чому б не придбати для власного чада «Манчкін» чи іншу популярну настільну гру? Вона не тільки стане улюбленою розвагою малечі, але й гарантовано призведе до покращення стосунків у сім’ї.

Настільна гра – це чудове рішення для:

  1. вечірніх сімейних посиденьок;
  2. дитячого дня народження;
  3. свята на честь закінчення навчального року.

Звичайно, грати в настолки можна і зовсім без приводу – навіть щодня. Головна перевага ігор полягає в тому, що вони ніколи не набридають і залишаються цікавими навіть після десятого чи двадцятого проходження.

Які саме гейми варто придбати для домашньої «колекції»?

«Манчкін»

Говорять, що достатньо один раз зіграти у «Манчкін» у 10-12 років, щоб полюбити його на все життя. Це максимально насичений і цікавий гейм, який дозволяє на 100% зануритися у фантастичний світ монстрів, скарбів та вирішальних битв.

Грати в «Манчкін» просто і складно одночасно. У цьому і є його особливий шарм. Головне – пам’ятати про всі важливі правила і не забувати час від часу шахраювати або принаймні трішечки хитрувати.

Замовити «Манчкін» можна за посиланням https://gametime.com.ua/nastilni-igry/game-seriyi-igor-manchkin/.

Манчкін

«Монополія»

Не можна назвати повноцінним «арсенал» настільних ігор, якщо в ньому немає «Монополії» (або хоча б одного з її популярних аналогів). Це вічна класика у світі настолок. Вона підходить для всієї родини і сприяє розвиткові уважності, сконцентрованості та уяви. З «Монополією» можна навчитися рахувати, думати наперед, обмірковувати кожен крок логічно.

«Супер Фермер»

Те, що треба для юних любителів домашніх тварин і сільського господарства. Грати в цю гру – значить отримати можливість створити величезну прибуткову ферму з цілою купою «жителів».

Під час гри треба бути особливо обережним, щоб не постраждати від лап і зубів лисиць та вовків, які час від часу намагаються вкрасти хоча б кілька тварин зі стада.

«Аліас»

Гра, яка сприяє розвиткові логіки, підвищенню швидкості реакції та покращенню комунікативних навичок. Мета гравців – швидке та зрозуміле пояснення слів з різних категорій своїм «колегам». Чим більше слів вдалося пояснити – тим краще для загальнокомандного результату.

Існує думка, що всі любителі гри «Аліас» мають нескінченний словниковий запас.

alias

«Уно»

Карткова гра, яка однаково добре підходить як для дітей, так і для дорослих. Грати в неї можна вдома, на природі, у «антикафе» та деяких інших громадських закладах.

Під час гри кожен гравець прагне якнайшвидше позбутися усіх карт, отриманих на початку гри. Кому вдається зробити це швидше за інших учасників гри, той і стає переможцем.

Сучасні діти також обожнюють стратегії на кшталт «Каркассон» або ігри на спритність і координацію, до яких належать «Дженга» і «Dobble».

Читайте також