Головна Здоров'я Як реально позбутися стресу

Як реально позбутися стресу

mamabook
51 Переглядів
девушка

девушкаРитм сучасного життя створює безліч некомфортних ситуацій. Особливо для мешканців великих міст. І якщо ви дивитесь новини, стоїте у чергах, ходите за покупками – запевняємо, у вас стрес! Він може бути в прихованій формі, а ви цього не розумієте та не відчуваєте.

Як впоратися зі стресом? Цінні поради дає наш сайт Mamabook 

Як НЕ МОЖНА боротися зі стресом
Для початку визначимося, як більшість з нас розуміють поняття «стрес» та намагаються його позбутися. Більшість вважає, що потрібно зняти напругу, отримати емоційну розрядку. Вважається, що достатньо покричати на когось, поплакати, кинути тарілкой об підлогу або прогулятися. Хтось робить більше – записується на танці або йде до психолога. І усі ці методи помилкові»

Що таке стрес
Ви повинні чітко розуміти, що таке стрес. Його провокує надмірна кількість гормону кортизол. У нормальній кількості цей гормон дуже корисний, оскільки контролює діяльність багатьох органів та систем, підтримуючи їх здоровий стан. Але як тільки кортизол перевищує норму – ви отримуєте стрес. А це вже гормональний збій. І лікувати його потрібно відповідно. Походи на танці, крики, сльози – усе це психологічні моменти та фізіологію вони не змінять! Кортизол продовжує гуляти по вашому організму, пригнічуючи роботу багатьох органів. І ви повільно, але впевнено себе вбиваєте.

Як боротися зі стресом?
Варто знати, що дозволяє тримати гормон стресу в нормі. Це прості, але дуже ефективні методи.

1. Контрастний душ щоденно
Приймайте душ у звичній для вас воді, але в кінці переключіть на холодну воду – від 10 до 10 градусів. Достатньо обливати себе не більше 1 хвилини. Закінчить приймати душ обливанням теплої води протягом 20 секунд.

2. Фізичні навантаження
Для зняття стресу не підійде «повільний» спорт (йога, пілатес, розтяжки). Вам потрібні інтенсивні кардіо та силові навантаження (аеробіка, тренажерний зал, бігова доріжка).

3. Пасифлора
Унікальна рослина. На відміну від валеріани, нетоксичне та не шкодить організму, не викликає звикання. Пасифлору можна приймати в таблетках, краплях, у вигляді чаю. Випивайте 1 чашку чаю щоденно – і будьте спокійні за своє здоров’я. Якщо ви приймаєте таюлетки, то робіть це курсами: 1 місяць п’ємо, 1 місяць перерва.

4. Індійський чай
Тулсі – це індійський чай зі священного базиліку. Справжній порятунок від стресу та важливий напій для здоров’я нашого організму в цілому. Пити можна по 1 чашці чаю щодня.

І важливо пам’ятати, що всі ці способи повинні бути пристуніми у вашому житті регулярно. Так ви зможете постійно тримати стрес під контролем.

Будьте здорові та життєрадісні!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 корисних звичок для вашого здоров’я

Чашки для рідних (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Чашки для рідних (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!

Читайте також