Головна Світ мами Як пробачити зраду чоловіка

Як пробачити зраду чоловіка

mamabook
86 Переглядів
Измена

ИзменаКажуть, що від зради не застрахований ніхто. Зраджують і жінки, і чоловіки. Чимало причин підштовхує їх до цього вчинку. Але що робити, якщо ваш чоловік вже знайшов іншу?

Погодься, багато жінок прощають зраду чоловіка або хлопця. Чому вони це роблять? Кохають? Так, але не тільки. Ці жінки, по- перше, дуже сильні духом, якщо змогли зважитися на таке. Зруйнувати легко, а зберегти – набагато складніше. Мені, швидше за все, теж не під силу буде прийняти можливу таку ситуацію, але я постаралася побачити проблему з боку.

Деякі чоловіки, втім, як і жінки, зраджують просто в цілях різноманітності, а інші йдуть на цей крок з відчаю.

Як пробачити зраду? Це можливо за деяких умов:

1. Ти бачиш, що він більше не повторює скоєну помилку

Кожен має право на помилку. Якщо неприємність трапилася, подумай, чи заслуговує він на другий шанс. Якщо він доводить, що так, то, можливо, варто пробачити зраду.

2. Він щиро визнав свою провину і справами показує своє ставлення до тебе і дітям

Ти вже знаєш, коли він бреше і як він вміє просити пробачення. Поспостерігай за тим, як він поводиться. “Підмазуватися” з квітами вміє кожен, а справжнє каяття – справа складна. Твоє прощення потрібно буде заслужити і довго його чекати.

3. Ти впевнена, що зможеш це зробити

Важливий момент: якщо ти вирішила пробачити зраду, не нагадуй і не дорікай йому надалі. Нікому не буде краще від цього, і стосунки зруйнуються. Вирішила пробачити – прости, зроби висновки і забудь.

4. Ти зрозуміла причину його дій, і ви намагаєтеся разом більше не допускати повторення ситуації.

Бувають випадки, коли жінка сама провокує чоловіка на зраду. Це не виправдання, але для чоловіків іноді постійні докори і приниження виливаються в спроби самоствердитися в ліжку з іншою. Краще не стежити за чоловіком, а стежити за собою.

Рідшення тільки за тобою, пробачити зраду чи ні. Як говориться, будь мудрою – дай другий шанс, не будь ідіоткою – не давай третій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 помилок, які руйнують ваші стосунки 

Читайте також