Головна Світ мами 5 помилок, які руйнують ваші стосунки

5 помилок, які руйнують ваші стосунки

mamabook
120 Переглядів
Мужчина

МужчинаСтосунки – це щоденна праця, яка стає особливо виснажливою після весілля. Яких помилок не варто припускатись, аби зберегти гармонію у вашій парі?

Навіть найрозумніші і кмітливі дівчата все одно припускаються помилок у стосунках. І часом ці помилки настільки смішні, що, поглянувши на них з часом, ти посміхаєшся сама собі.

Не можу сказати, що я дівчина нерозумна. Але помилок у стосунках припускаюся час від часу. І щоб постаратися зменшити хоча б їхню кількість, спробувала їх систематизувати. Ось, що у мене вийшло.

Помилка 1. Не вчи вченого. Не вчи свого хлопця “правильного життя”. Ми всі неідеальні. І секрету успішного життя не знає ніхто. Тому твої повчання можуть тільки зіпсувати стосунки.

Помилка 2. Існує хтось важливіший за мене. Одна з найголовніших помилок ваших стосунків – ти настільки ревнива, що постійно думаєш, що існує хтось важливіший за тебе. Будь-то просто друг або його колишня кохана. Тільки подумай, колишня вона, і якщо ти не бажаєш також стати колишньою, то припини ревнувати.

Помилка 3. Зупинись, прогрес! Як тільки ти починаєш нові стосунки, ти гальмуєш себе в інших починаннях? Стоп! Одна з найпоширеніших помилок. Чоловік полюбив тебе такою, яка ти була до ваших стосунків. Тому зупинившись у розвитку, ти не тільки спинятимеш себе, а й змусиш зупинитися розвиток ваших стосунків.

Помилка 4. Не завидуй! Ревнощі – це брак впевненості в собі. У ваших стосунках має бути тільки вас двоє, і головний фактор той, як він ставиться до тебе.

Помилка 5. Краще, ніж його мама, ти не будеш ніколи. Багато дівчат намагаються це зробити, але у них це зовсім не виходить. А все тому, що не варто порівнювати себе з будь-ким. Ти – це ти. І тобі потрібно бути кращою тільки за себе вчорашню.

гаманець, товарНа фото: Стильні аксесуари від українських виробників (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також