Головна Краса Як правильно робити масаж обличчя від зморшок

Як правильно робити масаж обличчя від зморшок

mamabook
649 Переглядів
Компресс для лица

Компресс для лицаОмолоджувальний масаж стає все більш популярним. Адже це дієвий метод уповільнити процес старіння шкіри, покращити тонус та якість шкіри обличчя. Що потрібно знати про техніку виконання цього виду масажу?

Існує 3 способи впливу на шкіру обличчя: класичний масаж, пластичний і щипковий

Класичний включає в себе різні погладжування, розтирання, які підвищують тонус шкіри. Як правило, під час такого масажу використовуються креми або масажні масла.

Пластичний масаж, або мануальний ліфтинг, припускає використання сильних притискань, кругових і розминаючих рухів. Цей більш енергійний масаж допоможе уникнути пігментних плям, набряків, обвислих щік. Необхідний для старіючої шкіри; при його проведенні використовується тальк.

Щипковий масаж обличчя вважається лікувальним. Це – найінтенсивніший різновид масажу: у хід йдуть сильні щипки, розминання, вібрації. Необхідно пам’ятати, що занадто сильні розтягування шкіри або тиск на неї може надати протилежний позитивному ефект. А тому проведення щипкового масажу краще довірити професіоналові.

Класичний масаж в домашніх умовах проводити нескладно. Він передбачає він наступні вправи.

Розслабляємо обличчя. Для цього при закритих очах (якщо ви носите контактні лінзи, на час проведення масажу їх краще зняти) погладжуємо обличчя круговими рухами: від центру лоба до скронь, від середини носа до підборіддя, від куточків рота по краю обличчя. Після цього, стиснувши вказівний, середній і безіменний пальці, з сильним натиском ковзаємо по обличчю знизу вгору: від підборіддя до чола.

Масажуємо лоб. Круговими рухами розгладжуємо лоб: спочатку від середини до скронь, потім – від скроні до скроні. Знаходимо так звану «складку гніву», що залає між брів. Кладемо між брів по пальцю і зрушуємо брови, при цьому утримуючи пальці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вітаміни для краси та молодості шкіри

Приділяємо увагу носу і щокам. Ніс масажується від перенісся до кінчика і назад. Масаж щік починаємо з куточків рота: поклавши пальці, круговими рухами пересуваємося до мочок вух і назад.

Область рота і підборіддя. Пальцями робимо кругові рухи навколо рота. Потім, поклавши пальці на підборіддя, проводимо ними до нижній губі і назад до підборіддя. Далі – до одного куточка рота, а повернувшись – до іншого.

Найбільш чутлива і ніжна область обличчя – це шкіра навколо очей і повіки. Саме тут, як правило, з’являються перші мімічні зморшки. А все через те, що шкіра навколо очей не отримує природного зволоження. До того ж, саме ця ділянка обличчя перебуває в постійному русі: за день людина моргає в середньому близько 10 000 разів! Шкіра повік, в свою чергу, не може похвалитися пружністю і еластичністю через відсутність під нею підшкірно-жирової тканини.

Масаж повік дуже простий – м’яко постукуємо по ним подушечками пальців. Ковзаючими рухами проходимся від зовнішнього кута ока до внутрішнього. Після цього кілька разів натискаємо на зовнішні кутки очей – таким чином попереджаємо непотрібні зморшки.

Для того, щоб масаж обличчя мав виключно позитивні властивості, потрібно пам’ятати про декілька елементарних правил:

– перед масажем потрібно добре вимити руки і очистити обличчя від косметики;

– для масажу використовується крем, який підходить для типу шкіри, або масажні масла;

– рухи при масажі обережні, легкі; шкіру розтягувати категорично неприпустимо;

– для потрібного ефекту масажу обличчя повинен тривати не менше 10 хвилин;

– якщо обличчя пошкоджено, є ранки або прищі, від масажу краще на якийсь час відмовитися.

Правильний масаж обов’язково піде вашому обличчю на користь і допоможе якомога довше зберегти шкіру молодою і пружною. Але до всього іншого, знайте: зморшки навколо очей, губ і на лобі як краще всього розправляє… посмішка! Тому, не дивлячись ні на що, посміхайтеся по можливості частіше!

гаманець, товар

Стильні аксесуари від українських виробників (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також