Головна Світ мами Як правильно доглядати за шкірою обличчя зимою

Як правильно доглядати за шкірою обличчя зимою

mamabook
147 Переглядів

губыМороз, перепади температур, обвітрювання – все це фактори, з яким наша шкіра мусить боротись щодня протягом усієї зими. Як допомогти їй справиться з цими несприятливими умовами та правильно доглядати в зимовий період?

Очищення шкіри
По-перше, ні в якому разі в холодну пору року не можна пользовоться спиртовмісними засобами для очішенія шкіри. Навіть проблемна шкіра в таких погодних умовах стає дуже ніжною і чутливою, тому спирт буде занадто агресивний для неї.

Краще всього використовувати м’яке молочко, пінку або гель для вмивання.

Що стосується скрабів, то їх можна використовувати, але тільки ввечері, перед тим, як ти лягаєш спати для того, щоб після скрабу твоя шкіра уникла контакту з морозом.

Зволоження та живлення
Існує велика помилка, що в зимовий сезон не можна використовувати зволожуючий крем для обличчя. Насправді через постійний перепад температур (ти більшу частину часу проводиш в теплому приміщенні, а потім виходиш на сильний мороз) твоя шкіра втрачає дуже багато вологи і їй просто необхідна допомога.

Зволожуючим кремом можна користуватися в мороз, але наносити його потрібно мінімум за 40 хвилин до виходу на вулицю для того, щоб крем встиг вбратися.

Якщо ти не встигаєш, тоді можеш наносити зволожуючий крем на ніч, а в якості денного крему використовувати спеціальний зимовий крем для обличчя.

В офісі можеш поставити перед собою пляшечку з термальною водою і періодично бризкати нею на обличчя. Термальна вода зволожить шкіру.

Гліцерин у складі зимового догляду за обличчям – табу!

Макіяж
Під час морозною та сніжної погоди макіяж слід так само наносити хоча б за 30 хвилин до виходу на вулицю.

Корисним буде використовувати в цих екстремальних умовах базу під макіяж, вона буде виступати в якості додаткового захисту і в той же час допоможе закріпити макіяж.

Варто використовувати мінімум косметики і вибирати водостійкі засоби. Інакше через сніжну бурю твій макіяж може просто “попливти” на обличчі.

бабуся, товар, подарунок, набір, подарункиНа фото: готові подарункові набори для колег, рідних, дітей різного віку (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також