Головна Дошкільнята Які іграшки вибрати для хлопчика 5-ти років

Які іграшки вибрати для хлопчика 5-ти років

mamabook
150 Переглядів

Чем заняться с ребенком дома: научные опытыІграшки для п’ятирічної дитини повинні враховувати той важливий момент, що вже через рік хлопчик стане школярем. А це значить, що іграшки повинні бути спрямовані на розвиток знаннят та навичок, яеі знадобляться хлопчику в найближчому майбутньому.

Пазли та конструктори
Для хлопчика цього віку забагато пазлів та конструкторів не буває! Намагайтесь зацікавити дитину цими іграшками в будь-який спосіб. Робіть ставку на його улюблених мультгероїв та обирайте, наприклад, пазли з Фіксіками або з об’ємний 3D-конструктор у вигляді замку. Конструктори також повинні бути різноманітними – від класичного блочного до конструкторів незвичних геометричних форм і навіть у вигляді радіосхем. Такі іграшки дають хлопчику дуже корисні знання та навики: логічне мислення, розуміння геометричних фігур, просторове мислення, розвивають пам’ять, вміння багато часу приділяти одному й тому ж процесу. А це дуже важливо! Скоро школа – і потрібно буде якось боротись з непосидючістю хлопчика. А подібні захоплення дуже дисциплінують. Адже дитині, аби зібрати пазл чи конструктор, може знадобитись як 10 хвилин, так і ціла година!

Набори для творчості
Не варто думати, що розвивати творчі здібності потрібно лише у дівчаток. Просто хлопчикам потрібні вибирати відповідні набори – розмальовки на хлопчачу тематику, набори для малювання з машинками, набори мозаїки тощо. Можна вибирати готові набори, за допомогою яких хлопчик, наприклад, зробить власними руками просту годівницю для птахів.

твістер, товари

Настільні ігри для дітей різного віку (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Настільні ігри
Це один з найефективніших способів прищепити дитині любов до науки, історії, логічного мислення. Ігор є безліч, з різними навиками та на різну тематику. Для 5-річного віку дуже вдало підходить ігри-ходилки, де потрібно вираховувати ходи, проходити різні завдання. Також дитині сподобаються карткові ігри, в яких також потрібно подумати, як перемогти суперника та зібрати всю колоду або, навпаки, перш позбутися від карт. Обирайте настільні ігри яскравого дизайну, цікавої тематики, аби дитину гра приваблювали візуально. А вже далі – справа часу. Не забувайте і про добрі класичні ігри – лото, доміно. Також, окрім ігор на мислення, потрібно подумати і для розваги – тут у нагоді буде відома весела гра Твістер.

Колекціонування
Звичайно, не всі іграшки повинні бути виключно спрямовані на навчання. Якщо у хлопчика є уподобання, давнє хоббі, то йому можна купувати серію іграшок, які вдало доповнять його дитячу колекцію. Такими іграшками хлопчика буде цінувати. Зазвичай хлопчики 5-ти років збирають машинки або ж фігурки тварин, комах.

товары, пазлНа фото: Об’ємний 3D-пазл (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також