Головна Здоров'я Чому почало різко випадати волосся?

Чому почало різко випадати волосся?

mamabook
45 Переглядів
волосся

волосся

Існує безліч причин, чому може почати різко випадати волосся. І варто звернутися до лікаря, щоб провести діагностику та розпочати ефективну терапію. Наш сайт Mamabook розповість про головні фактори, які провокують різке випадіння.

Ось декілька можливих причин:

  • Стрес або тривала емоційна напруга. Це одна з головних причини, яка провокує різке випадіння волосся. Адже тревожний стан, хронічний стрес різко змінюють синтез гормонів в організмі.
  • Незбалансоване харчування. Ваше тіло потребує різних видів нутрієнтів для здоров’я та міцності волосся. Якщо ви не отримуєте достатньої кількості білків, заліза, цинку або інших елементів, то це може призвести до облисіння.
  • Хімічні засоби догляду за волоссям. Агресивні засоби для фарбування волосся, розгладжування або завивання пошкоджують структуру волосся.
  • Гормональні порушення. Такі ендокринні захворювання, як гіпотиреоз, рання менопауза можуть призвести до випадання волосся.
  • Післяпологовий період. Під час вагітності волосся може стати більш густим і витривалішим, але після народження дитини волосся може різко випадати. Організм жінки виснажений, відбуваються різкі гормональні зміни, а також раціон може бути неповноцінним.

Якщо ви помітили різке випадання волосся, зверніться до трихолога, щоб дізнатися причину і можливі методи лікування. Також зазвичай необхідна консультація в ендокринолога, який призначить аналізи на перевірку гормонів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рецепти домашніх масок для волосся

плашка

Читайте також