Головна Малюки Як назвати дитину по знаку зодіаку: імена для Раків, Скорпіонів, Риб

Як назвати дитину по знаку зодіаку: імена для Раків, Скорпіонів, Риб

mamabook
239 Переглядів

мальчикРаки, Скорпіони, Риби — це три зодіакальні знаки стихії Вода. Люди, народжені під цими знаками зодіаків, дуже неохоче йдуть на кардинальні зміни. Тому нерідко таких дітей лякають будь-які зміни і все нове. Тож батькам потрібно врахувати цю особливість “водних” діток і допомогти їи без стресів пройти важливі житєєві етапи – дитячий садочок, перший клас, шкільні іспити.

Такі дітки дуже творчі, але не люблять точних наук. Тож їм рідко вдається бути відмінниками. Але при цьому вони здатні досягати висот – в тих сферах, які їм дійсно подобаються. Які імена можна вважати вдалими для таких діток?

Раки (22 червня – 22 липня)
Дуже часто оточуючим важко зрозуміти, що коїться на душі у цих скритних і засекречених індивідуалістів. Однак при цьому люди цього знаку – найвірніші сім’янини, і живуть так все життя. Таких особистостей радимо називати:

  • Андріан, Анатолій, Георгій, В’ячеслав, Гнат, Микита, Макар, Едуард;
  • Алла, Антоніна, Олександра, Людмила, Дарина, Софія, Єлизавета, Калерія, Валерія.

 

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)
Це, так би мовити, полегшена версія раку. Люди цього знаку також схильні до індивідуалізму і скритні, але їхня активність і цілеспрямованість допомагає досягати величезних цілей і навіть іноді вести за собою людей. Вдалі імена для них:

  • Анатолій, Микола;
  • Дмитро, Тетяна, Марина, Маргарита, Катерина.

 

Риби (19 лютого – 20 березня)
Чесних до безумства і цілеспрямованих, але при цьому часто невпевнених у собі, інфантильних і образливих рибок краще за все називати такими іменами:

  • Данило, Павло, Петро, Федір, Пилип, Богдан, Григорій, Тарас;
  • Антоніна, Руслана, Євдокія, Броніслава, Серафима, Станіслава, Стела , Ростислава, Софія.

конверт на выпискуНа фото: конверт на виписку з вишивкою (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також