Головна Малюки Як назвати дитину по знаку зодіаку: імена для Близнюків, Терезів, Водоліїв

Як назвати дитину по знаку зодіаку: імена для Близнюків, Терезів, Водоліїв

mamabook
295 Переглядів

ТОП-7 детских книг, которые стоит прочесть этим летомБлизнюки, Терези, Водолії — це три зодіакальні знаки стихії Повітря. Завжди помірковані, стримані, впевнені у власних силах. Люди, які відносяться до повітряних знаків, мають на все свій власний погляд, їхню думку дуже важко змінити. Тому дітки, народжені з цими зодіакальними знаками, відрізняються кмітливістю, далекоглядністю, але при цьому неабиякою впертістю.

Як правило, такі дітки дуже добре вчаться в школі, а на роботі проявляють себе гарними фахівцями. Зазвичай обирають професії, пов’язані з творчістю або допомогою людям: лікарі, журналісти, юристи, дизайнери, стилісти. Які ж найбільш вдалі імена можна підібрати для таких хлопчиків та дівчаток?

Близнюки (21 травня – 21 червня)
Непостійні й легковажні, витають «над всіма». Як і знак ваги, близнюки весь час знаходяться в бурхливих пошуках рівноваги. Рекомендовані імена для цього знака:

  • Костянтин, Роман, Дмитро, Ігор, Валерій;
  • Марія, Олена, Зінаїда, Марфа, Станіслава, Серафима, Симона, Раїса, Тамара.

 

Терези (24 вересня – 23 жовтня)
Люди цього знаку люблять прибріхувати, дотепні, дуже заповзятливі. І також – безкорисливі в дружбі, але в справах фінансових обережні і практичні. Імена для Терезів:

  • Трохим, Олександр, Михайло, Владислав, Інокентій, Герман, В’ячеслав, Сергій, Василь, Григорій, Марк, Володимир, Микита, Гурій, Кирило;
  • Злата, Ольга, Зоя, Софія, Зінаїда, Василина, Олександра.

 

Водолій (21 січня – 18 лютого)
Майже всі водолії наполегливі, уперті і досить неврівноважені, проте, на відміну від стрільців, можуть краще контролювати себе. Характер людей цього знаку непередбачуваний, складний, адже вони часто схильні нервових зривів. Не бояться труднощів. Їм найкраще підійдуть імена:

  • Арсентій, Георгій, Максим, Іван, Олександр, Тимофій, Валентин, Віталій, Аркадій;
  • Анна, Світлана, Жанна, Рита, Наталя, Ірина, Віра, Ася, Аліса, Емма.

конверт на выпискуНа фото: конверт на виписку з вишивкою (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також