Головна Світ мами Новорічна ялинка по фен-шуй

Новорічна ялинка по фен-шуй

mamabook
168 Переглядів

новый год, подарки, елка, праздникиВи зазвичай обираєте місце для новорічної ялинка, де б вона нікому не заважала? Ніколи не ставите її серед кімнати і їй завжди місце по кутках? Дізнайтесь, як потрібно правильно ставити ялинку на Новий рік.

Адже від того, де їй стояти, залежить ваш успіх, кар’єра, здоров’я в наступному році. До того ж, саме вдале місце ялинки, згідно фен-шуй, допоможе здійснитись вашим новорічним бажанням.

Якщо ваша задача в новому році зустріти або розвинути любовні стосунки, зробити інтимне життя більш яскравим і бурхливої, ваш кут – далекий праворуч від входу в кімнату. Для любові фен шуй-радить прикрашати ялинку блискучими кристалами, шовковими стрічками, сердечками, іграшками у формі серця або парними символами, це коли дві кульки, шишки, бурульки висять поруч, а краще всього переплетені мотузками або нитками для кріплення. Колір ялинкових прикрас – червоний і рожевий. Вгорі ялинка повинна бути яскравою, наприклад, повісити плюшеве сердечко, велика куля з мішури.

Якщо ви ставите перед собою завдання фінансового благополуччя, багатства, вам потрібно активізувати кут, протилежний любові, тобто далекий зліва. Прикраси повинні бути акцентовані в бік золотих або срібних відтінків, найбільш “правильними” для залучення багатства вважаються монети, наприклад, шоколадні в блискучих обгортках. Чим більше, тим краще. Крім того, можна обернути гілочки ялинки різними купюрами, з’єднавши скріпками, вийде таке грошове дерево, яке принесе вам у Новому році фінансовий успіх.

Зверніть увагу, кар’єра і фінансове благополуччя різняться. Який найкоротший шлях до мети в бізнесі? Звичайно, по прямій. Якщо вам потрібна кар’єра, ставте ялинку прямо навпроти входу в кімнату. Прикрасити її потрібно в стилі роботи, де ви плануєте просунутися – яскраво і епатажно, якщо робота креативна, суворо – якщо це серйозний бізнес.

чашка, чашки, товар

Оригінальні подарункові чашки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Діти – близький правий кут. Якщо Новий рік у вашій родині в першу чергу свято дитяче, або, як варіант, ви хочете в Новому році завагітніти, місце для ялинки відразу праворуч. Також потрібно і відповідно прикрашати ялинку – іграшки, різні солодощі, а якщо в будинку діти – нехай вони прикрашають ялинку, і не треба за ними нічого переробляти, хіба тільки поправити. Ось тільки гірлянду вішайте самі, все таки найважливіші рішення повинні приймати батьки.

А що чекає вас в близькому лівому куті? Це – друзі. Ставте хвойну красу там, якщо хочете отримати друзів, впливових покровителів, стати більш відомим у суспільстві. Найбільший ефект буде, якщо ви попросите всіх своїх друзів подарувати для вашої ялинки якусь іграшку з їхнього будинку. А якщо ви хочете нових знайомств, повісьте на ялинку предмети, які ви втілюєте з цими знайомствами – припустимо, дорогу ручку від майбутнього покровителя”, монету від потенційного спонсора, пару шпильок від краватки, якщо хочете більше дружби з чоловіками. Словом, знайдіть ту річ, яка, на вашу думку, має бути у людини, з яким ви хочете дружити.

Однак найбільш ефективний спосіб – поставити ялинку посередині. Таким чином, ви зможете посилити практично кожну сторону свого життя, повісивши туди кілька підсилюють символів. При цьому вішати символи треба вже не дивлячись від двері, а на ті гілочки, які дивляться на потрібні вам кути. Хоровод навколо такої ялинки буде максимально ефективний.

І ще поради. Ялинка повинна стояти дуже міцно, рівно, не падати на бік, інакше і мрії ваші будуть слабкими і кволими. Якщо ялинка жива, обов’язково засипте стовбур піском і постійно підливайте води, щоб пісок був вологим.

подарунок, товарНа фото: оригінальні недорогі подарункові набори для дітей, колег, рідних (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також