Головна Малюки Введення банану в прикорм: у якомі віці можна банани дитині?

Введення банану в прикорм: у якомі віці можна банани дитині?

mamabook
120 Переглядів
банан

бананВведення нових продуктів у раціон прикорму дитини може бути досить складним процесом. Однак, банани є одними з перших фруктів, які додають до дитячого раціону. Наш сайт Mamabook розповість, у якому віці це слід зробити. І як правильно почати давати дитині банан.

Чим банани корисні для дітей

Банани мають багато корисних властивостей для здоров’я малюка. Ці фрукти містять велику кількість вітамінів та мінералів, зокрема калій, вітамін С та вітамін В6. Вони необхідні для здоров’я серця та нервової системи. Крім того, банани мають високий вміст натуральних резистентних крохмалів, що робить цей продукт поживним для дитини.

У якому віці вводити банани

Оптимальним віком вважається 8-9 місяців. Дитина вже зможете хапати їжу зубками, тож слід давати м’яку їжу у вигляді шматочків. І банан чудово для цього підходить. До того ж, це чудовий натуральний десерт, а після 8 місяців варто дбати про різноманіття раціону малюка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зберігати банани, щоб вони не чорніли

Як вводити банани в прикорм

Будь-яку нову їжу слід подавати маленькими порціями.  Починати можна з 1/5 банана в день. Зробити перерву в 3 дні та поспостерігати за станом малюка. Якщо у дитини виникають алергічні реакції на банани,  – такі, як свербіж, почервоніння або висипи на шкірі, то слід припинити давати банани та звернутися до педіатра. Якщо алергічних реакцій немає, то через 3 дні можна знову дати фрукт, збільшивши до 1/4 частинки.

У якому вигляді давати банани

Банани можна додавати у різноманітні страви для дитини. Це можуть бути яблучне пюре, каші та йогурти. Для того, щоб зменшити ризик захоплення бананами, їх можна змішувати з іншими фруктами та овочами.

Введення бананів у раціон прикорму дитини можна здійснювати поступово, збільшуючи кількість бананів з часом. Не рекомендується додавати більше, ніж 1/2 банана на день протягом першого місяця введення.

Також важливо враховувати, що банани містять велику кількість цукру. Якщо в дитина є цукровий діабет чи зайва вага, то дозвіл на вживання бананів повинен дати педіатр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дієтологи пояснили, чому не можна їсти банани на сніданок

плашка

Читайте також