Головна Релакс Вірші про кохання та ще 4 ідеї безкоштовних подарунків на 14 лютого

Вірші про кохання та ще 4 ідеї безкоштовних подарунків на 14 лютого

mamabook
146 Переглядів

Більшість із нас сприймає світ занадто матеріально. От і День святого Валентина перетворили на поклоніння плюшевим ведмедикам і шоколадним серцям. Але ж у стосунках є ще місце для уваги, турботи, бажанню робити приємні сюрпризи – і зовсім не матеріальні. Якщо ви хочете створити особливу атмосферу до Дня всіх закоханих, то ми підкажемо декілька вдалих ідей. Їх можуть реалізувати люди будь-якого віку – у цьому й перевага!

Ідея 1. Вірші про кохання

Вам не обов’язково слід володіти римою та майстерністю висловлюватися. Видатні українські поети вже склали неперевершені рядки, сповнені щирості й любові. Підібрати вірші про кохання й подарувати своїй половинці романтичну поезію можна за посиланням https://md-eksperiment.org. Оберіть вірш, який найкраще передає ваші почуття. Ці рядки можна відправити у месенджер коханій людині 14 лютого й побажати гарного ранку.

Ідея 2. Авторська листівка

Якщо ви вмієте працювати в будь-якому графічному редакторі, то оформіть фото вашої пари у вигляді святкової листівки. Напишіть гарне побажання чи, знову ж таки, розмістить поруч коротку любовну поезію. Надіслати листівку можна на електронну пошту чи в месенджер.

ноутбук

Ідея 3. Привселюдне зізнання

Ви зустрічаєтеся нещодавно і це ваше перше спільне свято для закоханих? Ви планували зізнатися у ваших почуттях саме 14 лютого та сказати заповітну фразу «Я тебе кохаю»? Зробіть це на своїй сторінці в соцмережі. Ваш допис побачать друзі, рідні, колеги. І для коханої людини це може бути справжнім підтвердженням ваших почуттів.

Ідея 4. Щоденник спогадів

Якщо ви разом не перший рік, то у вашої пари є безліч спогадів. Усі ці моменти можна зібрати воєдино й оформити у вигляді фотоальбому чи коробки з вашими скарбами. Окрім фотографій, до альбому можна вклеїти ваші любовні записки, якісь маленькі сувеніри з мандрівок: авіаквитки, монетки тощо.

блокнот

Ідея 5. Романтична вечеря

Досить мріяти про розкішні ресторани! Хіба є щось приємніше, ніж страви, створені руками коханої людини? Це особливо вдалий сюрприз, якщо його реалізує хлопець чи чоловік. Адже кохана жінка не очікує від вас кулінарних досягнень. І це був справжній святковий подвиг!

Читайте також