Головна Здоров'я Як побороти зайву вагу: поради фахівців

Як побороти зайву вагу: поради фахівців

mamabook
91 Переглядів
дієта

дієта

На сьогодні від зайвої ваги «страждає» багато людей.

Лікарі-дієтологи кожному дають поради в індивідуальному порядку. Радять тримати вагу в нормі, рахуючи калорії. Але щоб правильно рахувати калорії, недостатньо читати на магазинних упаковках їх кількість. Також треба враховувати і чимало інших факторів. Наприклад, те, що конкретний продукт, пройшовши теплову обробку, змінює свою структуру і хімічні властивості, і те, скільки енергії витратив організм на його переробку. Вчені стверджують, що бажаючі схуднути і тримати вагу в нормі повинні харчуватися здоровою їжею і віддавати перевагу грубим продуктам, що не пройшли теплову обробку. Важливо також враховувати протипоказання до вживання конкретних продуктів. Так, при гастриті не тільки потрібно знати калорійність гороху, а і дозувати його включення в свій раціон, адже бобові важко перетравлюються організмом, а при хронічних хворобах нирок рекомендується його взагалі виключити.

В сучасних умовах розвитку інформаційних технологій багато прогресивних користувачів інтернет, які хочуть схуднути, завжди мають під рукою порадник на щодень онлайн − калькулятор калорійності. І з його допомогою можуть не тільки рахувати правильно калорії, а і дізнаватись, до прикладу, про користь арахісової пасти і того ж самого гороху.

горох

Чим корисний горох, варений із сіллю, і арахісова паста

Горох варений із сіллю містить багато вітамінів і мінералів. Тільки як: вітамінів групи B приблизно 50%, калію – 15%, фосфору – 13%, марганцю – 18%.

В арахісовій пасті теж міститься велика кількість вітамінів групи В, селен, марганець, мідь, цинк, натрій, калій, фосфор, магній, кальцій, залізо. Завдяки великому вмісту білка і харчових волокон вона здатна зменшувати відчуття голоду протягом усього дня. Корисні властивості і її висока поживна цінність відомі у всьому світі. Тому, як свідчать статистичні дані, щодня арахісову пасту споживають близько 40 мільйонів американців.

Читайте також