Головна Малюки У чому хрестити дівчинку

У чому хрестити дівчинку

mamabook
115 Переглядів

Крещение ребенка: 7 важных вопросовХрещення дитини – це важливий обряд, зі своєю збіркою церковних правил і традицій. Як правильно одягати дівчинку на хрещення? Відповіді дає наш сайт Mamabook 

Колір хрестильного одягу
Загальноприйняте правило – це вибір хрестильного одягу в білому кольорі. Оскільки білосніжний одяг асоціюється з духовністю, чистотою. Але ви також можете вибрати хрестильний одяг у ніжних, світлих тонах – це ніжно-рожевий, бежевий, молочний.

Види хрестильного одягу дівчинці
На відміну від хлопчиків, для дівчаток представлені найрізноманітніші варіанти хрестильного одягу. Це може бути комплект (штанці, кофтинка, пінетки, шапочка або хустинка). Ви можете вибрати святковий одяг або комбінезон. Також це може бути хрестильна довга сорочечка або хрестильна сукня.

Хрестильний одяг для дівчинки часто прикрашають мереживом, рюшами.

Малюнки, написи на одязі
Хрестильний одяг може бути прикрашений вишивкою на церковну тематику. Це зображення ангелочків, дзвоників, хрестиків. Написи можуть бути «Спаси і сохрани». Хрестильний одяг часто прикрашений візерунками української вишивки. Але важливо, аби вишиті орнаменти були акуратними, невеликими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Молитва на хрещення «Символ віри» українською мовою 


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!

Читайте також