Головна Здоров'я ТОП-5 продуктів-алергенів

ТОП-5 продуктів-алергенів

mamabook
144 Переглядів

клубникаХарчова алергія може стати серйозною загрозою для здоров’я. Це стосується і дитячого, і дорослого організму. Тому при виборі продуктів харчування та формування вашого щоденного меню варто звести до мінімуму використання продуктів, які найчастіше провокують харчову алергію.

Наш сайт Mamabook підготував перелік цих популярних продуктів.

Арахіс
Алергічна реакція на арахіс може призвести до загальної алергії на всі види горіхів та бобових. Хоча ці земляні горіхи входять до складу багатьох продуктів харчування, не варто зловживати їх споживанням. Особливо слід обмежити їх кількість в раціоні людям, які вже спостерігали у себе алергію на інші продукти харчування.

Молочні продукти
Алергія на молочний білок буває навіть у грудних дітей – і в останні роки вона спостерігається дедалі частіше. При важкій алергії на молокопродукти її прояви нагадують діарею, харчові отруєння, по тілу з’являється кропивниця та дерматит.

Злаки
Також нерідко стають причиною алергії. Розпізнати алергію на злаки найважче, оскільки вона не супроводжується чітко вираженими симптомами. Цей тип харчової алергії проявляється у вигляді загальної слабкості, зниження імунітету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 20 продуктів, які найкраще спалюють жир

Яйця
Харчову алергію провокують білки глобулін та альбумін, які в цьому продукті містяться у великій кількості. Тому зазвичай харчова алергія проявляється на яєчний білок, але не жовток.

Продукти червоного кольору
Усі продукти червоного кольору – сигнал про високий рівень алергенності. Улюблені багатьма полуниці, червона риба, черешні дуже часто стають причиною алергічних дерматитів, особливо це стосується дітей. Тож давайте дітям сезонні ягоди та фрукти невеликими порціями, аби перевірити їхню реакцію на продукти. І якщо проявів алергії не зафіксовано (діарея, сип, біль у животі) – збільшуйте розмір дитячої порції.

чашки, чашка, товар, товари

Оригінальні подарункові чашки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також