Головна Школярі ТОП-3 сучасних мультиків про козаків та історію козацтва для дітей

ТОП-3 сучасних мультиків про козаків та історію козацтва для дітей

mamabook
23582 Переглядів
козаки

козакиДоба козацтва – один із найцікавіших періодів української історії. Що цікавого діти знають про славетних лицарів? Чи відомо їм, хто такі характерники, де жили та які звичаї мали козаки? Наш сайт Mamabook підготував пізнавальну підбірку цікавих сучасних мультиків про життя українських козаків.

Магічний світ козаків-характерників

Вороги боялися українських козаків та вигадували про наших воїнів усілякі міфи. Казали, що козаків навіть кулі не беруть, що вони вміють чаклувати, розмовляти з тваринами, а також лікувати людей зіллям, травами. Саме за це наших воїнів ще називали характерниками. Більше цікавих фактів розповідає цей короткий мультфільм.

 

Як Іван Сірко жер ворогів України

Іван Сірко – одна із найзагадковіших постатей. Про цього козака ходило чимало легенд. Вважається, що він не програв жодної битви. Також вороги розповідали, що Сірка виховали вовки, тому він такий безстрашний та лютий. Більше цікавої інформації про видатного козака повідає черговий мультфільм.

 

Привиди Запорізької Січі

Про яку Запорізьку Січ чули діти – Томаківську чи Базавлуцьку, Олешківську чи Чортомлицьку? Трихвилинний мальований екскурс повідає глядачам, скільки січей було створено козаками та ким і коли вони були зруйновані.

Обов’язково перегляньте ці пізнвальні сучасні ролики в родинному колі. Також мультики будуть чудовою ідеєю для проведення тематичних шкільних уроків до Дня козацтва, яке святкується в Україні щороку 14 жовтня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Козацькі розваги: веселі старти до Дня козака (14 жовтня)

плашка

Читайте також