Головна Релакс ТОП-3 корисних товарів для тренування тіла

ТОП-3 корисних товарів для тренування тіла

mamabook
4 Переглядів
еспандер

еспандер

Подбати про свій фізичний стан можна не лише під час виснажливого тренування. Адже в середньому тренувальний процес триває 1 годину тричі на тиждень. А яку увагу слід приділити тілу в інший час? Дізнайтеся, як можна навіть у стані спокою дбати про активність і здоров’я м’язової тканини. І яке сучасне обладнання здатне посилити ефективність під час тренування?

Віброплатформа

Цей винахід – сучасне масажне обладнання із високою ефективністю. Платформа не зробить за вас віджимання чи качання пресу. Але вона дає якісно інші результати. Тренуйтеся менше часу – отримуйте більше для стану свого організму!

Спортивна платформа для тренувань розроблена за принципом вібраційних хвиль, які забезпечують м’язове скорочення. Активність тканин під час занять спортом булі чітко зафіксована: завдяки віброплатформі скорочення волокон зростає до 60 разів лише за 1 секунду! Це рефлекторна дія апарату.

І ось її головні переваги:

  • такий вид кардіо не підвищує небезпечне навантаження на серце;
  • тренування стають у декілька разів ефективніші;
  • ви можете витрачати менше часу на фітнес;
  • активує роботу лімфатичної системи;
  • віброплатформа дозволяє виконувати різні види вправ.

віброплатформа

Перкусійний масажер

Свого часу це обладнання вважалося виключно вузькоспеціалізованим – для масажистів, реабілітологів. Проте сьогодні такі масажери можна знайти в категоріях «Все для фитнеса» – вони стали дуже універсальними та популярними.

Дуже важливо подбати про стан м’язової тканини в перервах між тренуванням. М’язи ростуть та міцнішають лише тоді, коли отримують повноцінний відпочинок. Перкусійний масажер дозволяє знаходити тригерні точки, розслабляти м’язи, прискорювати процес відновлення між тренуваннями. Також корисними будуть різноманітні масажні накидки і килимки, які продовжують дбати про тіло в різних умовах: в офісі, під час керування автомобілем і навіть лежачи на улюбленому дивані.

фен фу

Помічники для шийного відділу

У той чай, як більшість людей прокачує м’язи кору, то найменш захищеним залишається шийний відділ хребта. Його слабкість та деформації часто стають причиною розвитку шийного остеохондрозу. Це хронічний больовий синдром, властивий ледь не кожному офісному працівнику.

Що можна зробити корисне для шиї, доки ви сидите на робочому місці? Прикріпити міостимулятор та забезпечити автоматичне скорочення м’язів без вашої участі. Ще одне чудове рішення – віброподушка для автомобілю чи офісного крісла.

Читайте також