Головна Краса Мінеральна косметика Colorescience: переваги та найпопулярніші засоби

Мінеральна косметика Colorescience: переваги та найпопулярніші засоби

mamabook
58 Переглядів
родимка

Макіяж

Засновником бренду Colorescience є візажист Діана Рейнджер. У 1977 році саме вона ввела новий термін «мінеральна косметика». З того часу чимало виробників взяли за основу косметичні формули, розроблені Діаною. На сьогодні косметика з мінеральними компонентами залишається в мейнстрімі б’юті-індустрії.

Філософія компанії

Colorescience – це прогресивний бренд мінеральної косметики. Він зробив ставку на використання високоякісних інгредієнтів, де кожен із компонентів виконує свою функціональну задачу. Основними складниками, що входять до складу Colorescience, є окис заліза, діоксид титану, оксихлорид вісмуту, слюда.

Принцип дії кожного з мінералів:

  • Окис заліза забезпечує природню пігментацію, яка визначає колір кожного продукту.
  • діоксид титану забезпечує водонепроникний захист від УФ-променів, має антибактеріальні властивості, забезпечує матове покриття шкіри. Він чудово маскує розширені пори та дрібні зморшки.
  • Оксихлорид вісмуту – напівпрозорий мінерал, що забезпечує чудову адгезію до поверхні шкіри, забезпечує їй розкішний лоск, бархатистість.
  • Слюда допомагає мінералам рівномірно та надійно покривати шкіру.

Головні переваги Colorescience

Усі компоненти, які можуть викликати проблемі зі шкірою, повністю виключені з продукції бренду. Виробника Coloresciencе категорично не використовує такі шкідливі речовини, яка мінеральна олія, тальк, спирт, барвники, емульгатори, канцерогени.

Окрім того, кожен засіб поєднує в собі високу ефективність догляду за шкірою та чудові сонцезахисні властивості. Для косметики використовуються виключно фізичні, а не хімічні сонцезахисні креми. Як відомо, хімічні УФ-фільтри поглинаються організмом та поглиблюють проблеми зі шкірою, провокуючи розацеа, вугрі, пігментацію.

родимка

Найпопулярніші продукти виробника

Face Primers

Праймери для обличчя Colorescience мають усі показники ефективної бази під макіяж. Вони чудово матують шкіру обличчя, вирівнюють тон, полегшують нанесення тонального крему та пудри, забезпечують стійкість макіяжу. Традиційно в їхньому складі є надійні УФ-фільтри.

Colorescience Sunforgettable Total Protection Brush-On Shield

Це наносучасний сонцезахисний крем з мінеральною пудрою. Стійкість до сонця – SPF 50. Крем відрізняється широким спектром дії та універсальністю. Його можна наносити на обличчя, шию, зону декольте. Дуже добре поглинається шкірою та не залишає жирну плівку на поверхні. Ще одна перевага засобу – водостійкість. Із ним можна купатися в басейні, морі.

Косметика бренду Colorescience в Україні представлена в інтернет-магазині Skin Health.

Читайте також