Головна Здоров'я Корисні властивості китайського зеленого чаю

Корисні властивості китайського зеленого чаю

mamabook
60 Переглядів
Чай

Чай

Дійсно корисні напої в нашому щоденному раціоні можна перерахувати на пальцях однієї руки. У цей перелік потрапляє один із найцінніших – зелений чай. Вивчаючи таємницю довголіття місцевих мешканців більшості азіатських країн, вчені склали перелік продуктів-антийджинг. І в кожному зі списків опинився зелений чай.

Так чим же він такий корисний і чи дійсно допомагає продовжити життя?

У чому користь зеленого чаю

Окрім потужного антиейджинг-ефекту, зелений чай має здатність захищати від серцево-судинних патологій, хронічного запалення. Унікальність напою пов’язана з його особливим складом, аналогів якому немає.

Цінний склад зеленого чаю:

Теїни. Природний та безпечний аналог кофеїну. Також здатні добре бадьорити, розширювати судини, покращувати когнітивні здібності мозку.

Катехіни. Одна з груп антиоксидантів, які зустрічаються в обмеженій кількості продуктів харчування. Катехіни знижують рівень окислювального стресу, стимулюють імунітет та посилюють регенераційні здібності організму.

Спектр мінералів. Найціннішими вважаються селен, магній, цинк, хром, мідь. Без їхньої участі неможливий жоден обмінний процес в організмі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яка користь карпатського чаю

Важливо знати!

Якщо зелений чай пити на сніданок, то це покращить ваші показники стійкості до стресу протягом робочого дня, підвищить фізичну витримку.

Прохолодний зелений чай – найкращий напій після виснажливого тренування в залі чи після пробіжки. Адже він відновлює електролітичний баланс, що порушений при сильному потовиділенні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що таке чай кратом?

плашка

Читайте також