Головна Краса Синці під очима: 5 способів ефективного лікування

Синці під очима: 5 способів ефективного лікування

mamabook
299 Переглядів
дерморолер
дерморолер

Дермаролер під очі

Наш сайт вже писав про 10 причин синців під очима. Якщо вас також турбує ця проблема, то дізнайтеся про основні варіанти її вирішення.

Як проходить лікування

Якщо прояви темних кіл під очима пов’язані із порушенням роботи органів і судин, то призначається терапія безпосередньо для лікування хвороби. Після відновлення функцій органів синці під очима проходять самостійно. Але якщо темні коля є ознакою старіння шкіри, порушення місцевого кровообігу, то можна обрати один з ефективних методів лікування.

Гірудотерапія

Медичні п’явки чудово лікують як місцеві, так і загальні проблеми із порушенням кровообігу. Косметичні п’явки відрізняються невеликими розмірами та призначені для делікатних зон на обличчі. Вже після 8-10 процедур синці під очима проходять. П’явки впорскують у кров близько 200 біологічно активних компонентів, які розріджують тромби та збагачують кров.

Дермаролер

Це аналог косметологічної салонної процедури з мезоролером. Принцип дії дерморолера простий: він травмує епідерміс – поверхневий шар шкіри. Численні проколи (дермаролер під очі має 180 голочок) стимулює регенерацію шкіри та оновлення крові, вирішуючи проблему місцевого застою. Дерморолер проводять курсами – по 10 процедур протягом півтора місяця.

Масаж обличчя

Також важлива щоденна процедура, яка стимулює кровообіг та покращує відтік лімфи. Лімфатична тканина прибирає токсини в шкірі, покращує колір обличчя. Аби позбутися від синців під очима, масаж цієї області доведеться виконувати щоденно.

Масаж равликами (равликотерапія)

Ахатіни – равлики, яких часто розводять вдома. Насправді разом зі слизом вони виділяють цінний антиейджинговий екстракт, який омолоджує та укріплює шкіру. Масаж равликами рекомендовано робити комплексно – після процедур гірудотерапії. Проводити лікування та омолодження равликами можна вдома.

ахатіни

Лікувальна косметика

Для зони під очима рекомендується використовувати креми та сироватки, які укріплюють капіляри та роблять шкіру більш пружною. Для рішення проблеми синців під очима гарно підходять засоби із підвищеним вмістом вітаміну С, а також екстрактом равликів.

Важливо пам’ятати, що в лікуванні та профілактиці темних кіл під очима важливу роль грають відмова від шкідливих звичок та нормалізація режиму сну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мішки під очима: 10 причин їх появи і як позбутися

Читайте також