Головна Малюки Що прийнято дарувати на хрестини

Що прийнято дарувати на хрестини

mamabook
155 Переглядів

одежда на крещениеОбряд хрещення – це духовне і дуже важливе свято в житті віруючої людини. Тому і подарунки на хрестини повинні бути зовсім нематеріальні, а духовного спрямування. Ось тому не рекомендується дарувати на хрещення гроші. А які ж подарунки вважаються вдалими та доречними? Підказки знайдете в нашій статті від Mamabook

Порада 1. Почнемо з подарунків обов’язкових – ті, які продиктовані традиціями та церковними правилами. Прийнято, аби хрещена мати дарувала дитині крижму, а хрещений батько – хрестик. Крижма – це спеціальна ковдра (полотно), якою витирають малюка після занурення в купель. Також дитину загортають в крижму і тримають протягом усього обряду хрещення.

Порада 2. Важливі подарунки для дитини – це дитяча Біблія, яку також може подарувати хтось з хрещених батьків. Інші родичі й друзі можуть підібрати книжечки для малюків, наприклад, музичні, пазли, брязкальця й інші ігри для розвитку, які відповідають віку хлопчика чи дівчинки.

Порада 3. Можна вибрати символічний та пам’ятний подарунок, що буде нагадувати дитині про день його хрещення. З цією метою замовляють гравіювання, на якому вказано ім’я дитини та дата хрещення. Зазвичай гравіювання роблять на срібній ложці. Ще один важливий пам’ятний подарунок – це мірна ікона. Тобто ікона, яка по розміру відповідає зросту малюка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 15 популярних запитань та відповідей про обряд хрещення

Порада 4. Для маленької дитини корисним подарунком буде одяг. Наприклад, комплект святкового одягу та якийсь оригінальний варіант – дитячі боді-вишиванки.

Порада 5. Оригінальні подарунки дитині. Аби вгадати з презентом, можна вибрати якийсь дитячий сувенір, який буде використовувати малюк, але при цьому подарунок повинен точно сподобатись його батькам. Чудовий варіант подарунка – номерні на дитячі коляски. Знову ж таки, важливо вибрати знак з написом, який підкреслює характер малюка, символізує якісь духовні чи культурні традиції. Наприклад, номерні знаки з написами «Справжня українка», «Справжній українець», «Зроблено в Україні» тощо.

подарунок, товар

Оригінальні подарункові набори для дітей та дорослих (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також