Головна Здоров'я Чому виникає білий наліт на язику

Чому виникає білий наліт на язику

mamabook
526 Переглядів

язык, таблетка, рот, болезни, простудаЗовнішній вигляд язика дозволяє визначити безліч проблем зі здоров’ям. Наприклад, ось про що можна дізнатись лише по нальоту на поверхні язика. Список ознак та хвороб підготував наш сайт Mamabook

Причина 1. Накопичення бактерій в ротовій порожнині. У випадку, якщо ви побачили тонкий білий наліт на язику після сну – це норма. Він зумовлений діяльністю бактерій. Просто приберіть його щіткою.

Причина 2. Також збільшення білого нальоту може бути при тривалому запорі.

Причина 3. Поява його може бути наслідком захворювань органів шлунково-кишечного тракту. В основному це гастрит, виразка та коліт.

Причина 4. При прийомі деяких лікарських препаратів також може виникнути білий наліт. Причин для паніки немає, через деякий час після курсу лікування цей наліт зникне. До речі, про наліт на язику може бути вказано в інструкції до препарату як побічних ефект.

Причина 5. Густий наліт на передній частині язика та по бокам свідчить про те, що у людини є певні проблеми з дихальною системою. Саме такі симптоми спостерігаються у курців зі стажем та у хворих бронхітом, трахеїтом й астмою).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найкращі народні засоби від застуди

Причина 6. Інколи наліт утворюється через простудні захворювання, особливо якщо болить горло. Це пов’язано із життєдіяльністю хвороботворних бактерій на слизовій та ротовій порожнині.

Причина 7. Ще один сигнал – це проблеми з нирками. Особливо якщо наліт спостерігається лише з боків язика.

Причина 8. Ще одна небезпечна причина нальоту – це інтоксикація організму, що зазвичай викликана алкогольним або харчовим отруєнням.

Причина 9. Окрім того, густий наліт може сигналізувати про зневоднення організму. Спробуйте відновити водний баланс та подивитись, чи зникне наліт на язику через 3-4 доби.

Будьте здорові! А при будь-яких тривалих симптомах вам завжди слід проконсультуватись з лікарем.

чашка, чашки, товар

Оригінальні подарункові чашки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також