Головна Світ мами Що подарувати справжній українці

Що подарувати справжній українці

mamabook
139 Переглядів
товари, набор, подарок, фартух

Подарунковий набір для україночки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Яка вона – справжня українка? Вродлива, хазяйновита, весела, усміхнена. І саме таким повинен бути подарунок для вашої дружини, доньки, мами чи сестри. Подарунок з українською символікою чи контекстом. А який саме – вдалі варіанти підкаже інтернет-магазин Tovarik.com.ua

Ідея 1. Класичний варіант
Звичайно ж, йдеться про вишиванку. Це перше, що приходить на думку в якості вибору гарного, добротного подарунка для жінки, дівчини чи дівчинки. При чому вишиванка – подарунок універсальний. Ви можете купити футболку з вишивкою, яка коштує недорого, або ж презентувати розкішну жіночу вишиванку з деталізованими, яскравими візерунками.

Ідея 2. Практичний варіант
Продовжуючи тему вишиванки, можна обрати не класичну вишиту блузу чи сорочку, а більш практичний, корисний подарунок на кожен день. Особливо, якщо ваша кохана чи мама – чудова господиня, яка любить проводити час на кухні. Ви можете обрати готовий подарунковий набір в українському стилі, з вишитими візерунками – наприклад, вишитий кухонний фартух та прихватку.

Ідея 3. Прикраси
Яка жінка не любить прикраси? Але вам не обов’язково вибирати на подарунок дорогі ювелірні речі. Ви можете віддати перевагу модній якісній біжутерії – прикрасах з українською символікою та візерунками.

кошелек, товар, гаманець

Якісні аксесуари від українських виробників (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Ідея 4. Тематичний майстер-клас
Чимало жінок любить самовдосконалюватись, розвиватись. Тому, напевно, їй буде цікаво відвідати якийсь незвичний майстер-клас на українську тематику, освоїти для себе нові навики. Наприклад, подарувати майстер-клас з гончарного мистецтва, розмальовування писанок чи кулінарний майстер-клас з оригінальної української кухні.

Ідея 5. Міні-подорож
Відвідувати цікаві місця можна і в межах рідної України. Це недорого, а побачити можна справді багато цікавого. Ви можете подарувати міні-подорож, наприклад, на уікенд в якесь визначне, гарне місце – Хортиця, Львів, Переяслав-Хмельницький. До речі, останнє місто славиться найбільшою кількістю музеїв в Україні – лиш в одному Переяславі їх понад 25. Є серед них і дуже оригінальні, рідкісні – наприклад, музей вишиванок.

чашки, чашка, товар, товари

Оригінальні подарункові чашки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також