Головна Світ мами Що подарувати на День святого Миколая

Що подарувати на День святого Миколая

mamabook
310 Переглядів

святий миколай, зимаПомилково прийнято вважати, що подарунки на День святого Миколая потрібно вручати лише дітям. В багатьох країнах Європи існує гарна традиція – вручати маленькі символічні презенти також і дорослим (коханим, друзям, колегам).

Адже саме свято Миколая розпочинає таку довгоочікувану низку новорічних свят, тож ваші рідні, кохані, друзі також в очікуванні сюрпризів. І для них це буде приємною несподіванкою.

Що подарувати дитині на День Святого Миколая

Звичайно, класикою на День Миколая залишаються солодощі. Ви можете купити один з цих красивих подарунків із солодощів в супермаркеті або зібрати власний і прикрасити його самостійно. Але, цим не обов’язково обмежуватися. Допоможіть здійснитися маленькому диву, про яке ваш малюк вже давно мріяв – зводіть його в цирк, зоопарк, кінотеатр…

Також можна подарувати книгу або записничок, який хоче ваша дитина, яскраві олівці, розмальовки, красиві рукавиці, настільні ігри. Загалом, відмінним подарунком будуть усілякі милі дрібнички, які по-справжньому порадують вашого малюка. Не варто витрачатися і купувати дорогущі іграшки – їх краще залишити до Нового Року.

монополія, лото, ігри, товари

Настільні ігри в українському стилі (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Що подарувати рідним і близьким людям на День Святого Миколая

День Святого Миколая – чарівне свято і для дорослих, тому всі дорогі та практичні подарунки і дорослим людям купувати не варто. Їх також краще підносити на Новий Рік, а зараз зробіть упор на дитинство і всі приємні емоції, пов’язані з ним. Впевнена, будь-яку дорослогу людину порадує дитячий набір солодощів або якийсь милий подаруночок в тому ж дусі. Це можуть бути подарунки для дому та затишку – красиві теплі шкарпетки із зимовим малюнком, рукавиці, піжамки, милі кімнатні тапочки або чашка із кумедним сніговиком. Простіше кажучи, подарунок краще вибирати недорогий (особливо виходячи з того, що скоро доведеться витратитися на новорічний подарунок), але такий, який подарує максимум гарного настрою і позитивних емоцій.

чашка, чашки, товар

Оригінальні подарункові чашки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Що подарувати другій половинці на День Святого Миколая

Звичайно, свято Миколая – це не День Валентина. Однак, щоб радувати кохану людину, такий спеціальний привід і не потрібний. Просто проведіть час так, як ви давно мріяли: підіть на каток, покатайтеся на санчатах, зліпіть сніговика… Загалом, будь-які дитячі розваги стануть прекрасною альтернативою звичайним побаченням і подарують той дитячий святковий настрій, якого зараз багатьом так не вистачає. Придумайте щось цікаве для своєї другої половинки.

Так, ви можете подарувати коханій людині набір карток, на яких будуть написані різні дії (поцілуночки, обнімашки, масажі…), які ви готові зробити для неї в будь-який момент, коли вона пред’явить одну з цих карток. Або купіть декілька непотрібних в господарстві, але приємних дрібних подарунків або улюблених солодощів і сховайте їх по всьому будинку. Нехай ваша друга половинка в найнесподіваніших місцях знаходить їх або підказки, де можуть бути заховані ці маленькі радощі життя. Загалом, фантазуйте, придумуйте, винаходьте і отримуйте задоволення від тих чудес, які ви подаруєте найважливішим людям у вашому житті!

подарунок, подарунки, товарНа фото: оригінальні подарункові набори для колег, рідних, дітей різного віку (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також