Головна Світ мами Ідеї подарунків на День захисника

Ідеї подарунків на День захисника

mamabook
1009 Переглядів

подарок в коробкеДень захисника України – нове, але дуже важливе свято. Його відмічають 14 жовтня. Цього дня у всіх жінок є можливість щиро висловити своїм чоловікам любов, подяку, шану. І, звичайно ж, жодне свято не обходиться без подарунків – нехай навіть символічних та недорогих.

Які подарунки на День захисника можна вибрати колегам, чоловіку, брату, керівнику? Підказки в нашій статті.

Подарункові набори
Готовий набір – це вдалий та універсальний варіант подарунка. Не потрібно нічого вигадувати, думати про оформлення презента. Наш інтернет-магазин пропонує готові варіанти подарунків – яскраві, корисні, презентабельні. Ви можете обрати презент за призначенням: подарунок для керівника, подарунок для брата, подарунок для чоловіка, подарунок для батька, подарунок для колеги-чоловіка, подарунок для дідуся, подарунок для патріота, подарунок для кума.

подарунок, подарунки, товар

Оригінальні подарункові набори для колег, керівника, батьків, коханих (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Подарункові чашки
Важко знайти більш вдалий подарунок, ніж сувенірна кружка. По-перше, це дуже практичний і корисний презент. Ви можете бути впевнені на всі сто, що вашим подарунком будуть користуватись, а не заховають десь в далеку шафу. По-друге, це недорогий подарунок. По-третє, подарунок ефектний і багатослівний: за допомогою написів та зображень на чашці ви можете висловити свою подяку, любов, повагу.

Настільні ігри
Чоловіки – стратеги. Навіть в дорослому віці вони полюбляють інтелектуальні ігри. Не обов’язково дарувати традиційні шахи чи нарди. Можна купити монополію або лото в козацькому стилі. До речі, такі настільні ігри дуже вдало символізують ідею самого свята.

Сувенірні ручки
Ще один корисний подарунок і дуже вдалий для офісних працівників. Ви можете купити ручку для колеги, ручку з написом для шефа, ручку для брата, ручку для батька, ручку для дідуся. Подарункова канцелярія має презентабельний вигляд, тому буде дуже пам’ятним і корисним сувеніром.

колега, ручка, товар

Подарункова ручка з написом для колеги (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Чоловічі вишиванки
Який козак – без вишиванки? Якщо у вашого захисника ще немає вишитої сорочки, то саме час її подарувати. Окрім класичного варіанту, ви можете обрати на подарунок й інший одяг з українською, патріотичною, чоловічою тематикою. Приміром, футболка з Тарасом Шевченко.

подарунок, подарунки, товарНа фото: оригінальні подарункові набори для колег, керівника, батьків, коханих (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також