Головна Світ мами Що подарувати мамі на День народження

Що подарувати мамі на День народження

mamabook
325 Переглядів

8 марта, цветы, подаркиСкільки тепла, любові, ласки в цьому слові – “мама”! І як же хочеться здивувати, порадувати маму подарунков в честь її Дня народження. Якщо ви хочете вибрати оригінальний, небанальний подарунок мамі – вам допоможуть підказки від інтернет-магазина Tovarik.com.ua

Підказка 1. Іменний подарунок
Мама повинна відчувати свою особливість і значимість для вас. Вона – одна така в цілому світі! Тому ви можете обрати подарунок в лімітованій версії. Наприклад, замовити виготовлення персональних парфумів для мами. Зараз ці послуги дуже популярні. Вам допоможуть створити новий ексклюзивний аромат, ви можете вигадати йому назву, пов’язану з мамою. Також можна замовити випуск обмеженої кількості флакончиків – наприклад, всього 5 штук. Мама зможе похвалитися своїми власними парфуми і вручити їх подругам, сестрам, колегам.

Підказка 2. Хвалебний подарунок
Обирайте подарунок, навіть недорогий, проте оригінальний і з особливим змістом, який підкреслить чесноти вашої мами. Наприклад, можна купити сувенірну ручку з написом «Найкраща мама» або кухонний фартух з написом «Найкраща господиня».

Підказка 3. Фотосесія у подарунок
Якщо уважно переглянути вашій сімейний фотоальбом, напевно, ви знайдете дуже мало вдалих знімків ваших батьків. Ви можете замовити фотографа та організувати для мами професійну фотосесію – в студії, з гарним макіяжем та зачіскою, в розкішному інтер’єрі. А потім найбільш вдале фото модна роздрукувати у великому форматі і вручити мамі її власний портрет.

Підказка 4. День в салоні краси
Важко знайти жінку, яка відмовиться від б’юті-процедур. Ви можете влаштувати для мами цілий день, присвячений виключно її зовнішності. Підберіть салон краси, в якому є великий перелік послуг – і послуги перукаря, і майстра манікюра, і косметолога, і масажиста. Заздалегідь забронюйте дату проведення процедур. Мама буде у захваті від такої уваги.

Підказка 5. Мрія для дому
У кожної жінки є список бажань для дому. Але це ті предмети, без яких можна й обійтись. Проте життя з ними – було б дуже комфортним, естетичним. Можливо, ваша мама давно мріє про плетене крісло-гойдалку чи хоче хлібопічку, проте завжди відкладала ці плани на майбутнє. От і прийшов час здійснити для мами маленьке диво!

ручка мамаНа фото: ручка з написом «Найкраща мама» – Інтернет-магазин Tovarik.com.ua

Читайте також