Головна Школярі Що подарувати дитині на 1 Вересня

Що подарувати дитині на 1 Вересня

mamabook
475 Переглядів

квіти, 1 вересня, останній дзвінок, школа, букет1 Вересня – це свято знань! До речі, це міжнародне свято. Звичайно, безліч школярів з небажанням повертаються до навчання після літніх канікул, а першокласники з острахом вперше переступають поріг школи. Проте перший день зустрічі зі школою повинен починатись з позитивних емоцій, особливо для школярів молодших класів. Тож батьки та родичі можуть заохотити малюків до навчання, вибрати їм якісь корисні та недорогі подарунки.

Що можна подарувати учням на 1 Вересня? Поради та ідеї читайте в нашій статті від Mamabook

Канцелярія
Звичайно ж, це завжди необхідний та практичний подарунок для школяра. Оберіть зошити, альбоми для малювання з цікавими обкладинками, які точно сподобаються дівчинці чи хлопчику. Сьогодні в продажі неважко знайти зошити з патріотичними візерунками, із зображенням улюблених мульт- або кіногероїв, співаків, акторів тощо. Також чимало цікавих варіантів – обкладинки з галограмами, 3D-зошити тощо.

Можна проявити оригінальність та заздалегідь замовити оригінальний авторський щоденник для дитини. Деякі поліграфічні студії можуть допомогти вам виготовити авторський щоденник із фотографіями дитини, із урахуванням захоплень та смаків дитини. І такий щоденник буде єдиним у своєму роді – тільки у вашого школяра!

Дрібнички для робочого столу
Ви можете купити якісь цікаві речі для оформлення домашнього робочого місця дитини. Наприклад, гарну лампу-трансформер, підставку для підручників, різнокольорові яскраві папки під зошити та книжки, висувні полички, глобус з підсвіткою тощо. Подумайте, що допоможе покращити комфорт школяра або просто підніме йому настрій, коли дівчинка чи хлопчик буде виконувати домашні завдання. Для учнів старших класів можна обрати сучасну модну комп’ютерну мишку, нову зручну клавіатуру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 9 порад, як навчити дитину самостійно виконувати домашні завдання

чашки, чашка, товар, товари

Оригінальні подарункові чашки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Подарункові чашки
Кружка – завжди вдалий та корисний подарунок як для дітей, так і для дорослих. Можете вручити школяру чашку із якимись побажаннями, кумедними написами на шкільну тематику або цитатами видатних українських діячів, наприклад, Тараса Шевченка.

Корисна екскурсія
В честь Дня знань ви можете придбати квитки на всю сім’ю та після урочистої лінійки в школі відвідати якийсь цікавий музей, відправитися на екскурсію, сходити до планетарію тощо. Можливо, в ці дні у кінотеатрі буде проходити пізнавальний дитячий фільм про тварин, природу, тож ви також можете провести 1 Вересня з родиною у кінотеатрі.

Спортивна амуніція
Якщо ваша дитина вже давно хоче зайнятись якимось видом спорту чи піти на танцювальний гурток, то саме час її туди записати. А чудовим подарунком буде необхідне вбрання чи взуття для заняття цим видом спорту. Якщо дитина вже давно відвідує спортивну секцію, то ви можете на 1 Вересня вручити подарунок у вигляді нового спортаксесуару – новий м’яч, спортивний рюкзак чи сумка, різнокольорові гетри для танців тощо.

Настільні ігри
Що можете бути кращим подарунком для дитини, ніж іграшки? Але іграшки повинні бути корисними. І у випадку з подарунком для школяра варто зупинити свій вибір на настільних іграх. Це чудовий спосіб проведення дозвілля учнів, який допомагає розвивати пам’ять, логічне мислення, ерудицію, кмітливість. Чимало настільних ігор вчать дітей рахувати та швидко читати, допомагають дізнаватись нові цікаві факти з різних видів знань, наук. Популярними та корисними іграми для школярів є “Крокодил”,  “Монополія”, “Капіталіст”, “Ерудит” тощо.

Нехай свято знань буде для вашої дитини завжди очікуваним!

Настільні ігри українською мовою (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Настільні ігри українською мовою (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також