Головна Дошкільнята Як правильно зробити заміри дитячого одягу

Як правильно зробити заміри дитячого одягу

mamabook
603 Переглядів

детская модаДуже часто батьки, хрещені, дідусі та бабусі купують одяг діткам без їхньої присутності в магазині. А з розвитком інтернет-магазинів все більш актуальними стають онлайн-покупки.

Але як правильно купити дитячий одяг та вгадати з розмірами? Що потрібно враховувати, купуючи речі для дитини? Поради читайте в статті від Mamabook

Вимірюємо кофти, футболки, блузи
Весь одяг категорії «верх» повинен обиратися при чітких вимірах таких параметрів:

  • довжина по лінії грудей (від пахв до пахв)
  • довжина між плечевими швами
  • довжина по спинці
  • довжина рукава (якщо він не короткий)

Довжина по лінії грудей. Існує таке поняття, як ОГ (об’єм грудей). Сьогодні чимало виробників мають власну розмірну сітку, тому один і той самий показник ОГ, вказаний на ярлику, може в реальному вигляді у різних виробників виявитися одягом абсолютно різних розмірів. Тому доцільно міряти не дитину, а річ, яка їй в даний момент ідеально підходить.  Покладіть кофтинку або футболку на рівну поверхню, зробіть замір від пройми до пройми (по лінії грудей – під рукавами). Річ, яку ви збираєтесь купити, потрібно міряти за таким же принципом. Не дивуйтесь, в гардеробі дитини можуть одночасно бути речі з різницею в 1 і навіть 2 розміри (все залежить від розмірних сіток виробників).

Довжина між плечовими швами. Покладіть кофтинку або футболку на рівну поверхню, зробіть замір від шва, де починається один рукав, до плечового шва іншого рукава.

Довжина по спині. Річ обов’язково потрібно міряти з задньої сторони. Дуже важливо починати міряти від шва, розміщеного на шиї. Якщо у речі є стіка, комір, то вони не входять в довжину вироба. Замір починається саме від шийного шва і до кінця вздовж спини.

Довжина рукава. Бажано зробити два заміри рукава – по зовнішній стороні (від плечового шва) та по внутрішній (від пройми). Враховуйте і довжину манжетів, якщо є можливість підкочувати рукава.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зробити домашній пластилін

Вимірюємо джинси, брюки
Весь одяг категорії «низ» повинен обиратись при чітких замірах таких параметрів:

  • ширина талії
  • ширина бедер
  • зовнішня довжина штаніни (по зовнішньому шву)
  • внутрішня довжина штаніни (по внутрішньому шву)
  • глибина посадки

Якщо з довжиною штанин і талією все зрозуміло, то глибина посадки – дуже важливий момент, який більшість не враховують при виборі одягу. Аби дізнатись цей показник, вам потрібно заміряти довжину від поясу штанів до шва, який знаходиться між ніжок (пах). Враховуючи цей параметр заздалегідь, ви вже точно будете знати, як сядуть штанці на дитину – це буде висока чи занижена талія, чи будуть вони візуально обвисати або сидіти чітко по фігурі.

Порада. Звертайте увагу на склад матеріалу. Враховуйте особливості тканин. Наприклад, речі зі 100% бавовни завжди дають незначну усадку після першого прання, тому трикотажні гольфи (водолазки), реглани потрібно обирати з незначним запасом в розмірі.

дитячий одяг, товари

Якісний дитячий одяг від українських виробників (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також