Головна Релакс Що таке неймінг: кому потрібен, як робиться?

Що таке неймінг: кому потрібен, як робиться?

mamabook
21 Переглядів
робота

робота

Неймінг — найголовніший інструмент корпоративного просування. У рамках неймінгу створюється назва компанії, бренд, під яким буде просуватися товар або послуга.

Вибір імені компанії — найважливіший аспект, якому треба приділити максимальну увагу. Адже навколо назви будується маркетингова кампанія. Тому одне з завдань — не тільки придумати назву, а й дати виразне пояснення, як її можна застосовувати для просування.

Економте час і сили. Замовте неймінг в контент-агентстві «Архі Ідея», отримайте статті на замовлення під ключ (https://arhi-idea.com/kopirayting/statti-na-zamovlennya).

Кому потрібен неймінг?

Неймінг потрібен абсолютно кожній компанії або підприємству. Броська назва приваблює клієнтів, і легко запам’ятовується. Стандартні назви застосовувати не можна так, як це лише погіршить проблему з просуванням, зробить продукт схожим на інших.

Копірайтери «Архи Идея» проводять аналіз бренду, пропонують декілька варіантів неймінгу, щоб клієнт міг вибирати. Далі, ми допомагаємо з маркетинговою кампанією.

Як робиться неймінг «Архі Ідея»

Копірайтери агентства «Архи Идея» в неймінгу використовують наступні принципи:

  • лаконічність, звучність;

  • враховуємо персональну стилістику бренду;

  • створюємо назву, відповідну місцю і концепції.

Створюємо дійсно продаючі назви і слогани. Збільшимо продажі продукту або послуги.

отследить посылку почта России

Етапи неймінгу

Копірайтери «Архі Ідея» https://arhi-idea.com/ створюють рекламні слогани і назви поетапно. Такий підхід забезпечує якісний результат. Як ми створюємо неймінг, що продає:

  • проводимо аналітичну роботу — аналіз ринку, оцінка цільової аудиторії;

  • створюємо унікальні назви в декількох варіантах;

  • копірайтери проводять додаткові аналіз і відбракування невідповідних варіантів;

  • проводимо попереднє тестування;

  • перевіряємо назву за базами товарних знаків.

Підсумок — клієнт отримує неймінг кампанії, який забезпечить гарантоване просування.

Чому варто працювати з нами?

Працюємо з різними тематиками. Під тему підбираємо відповідного копірайтера. Наш штат представлений фахівцями з різних сфер, починаючи від побутових товарів, закінчуючи такими тематиками, як банківська, технічна.

Програми лояльності як для нових, так і для старих клієнтів агентства «Архі Ідея». Кожна 10-та стаття безкоштовна. Новим клієнтам перша стаття, перший переклад, перший пост безкоштовні.

Замовте контент у нас, і вже сьогодні ми почнемо просування вашої компанії. Телефонуйте за телефоном – +38 066 114 57 27, пишіть polyakovka.cat@gmail.com, отримаєте безкоштовну консультацію, безкоштовний розрахунок вартості вашого проекту.

Читайте також