Головна Малюки Чим лікувати попрілості у немовлят?

Чим лікувати попрілості у немовлят?

mamabook
16 Переглядів

Практично усі батьки стикалися з проблемою пелюшкового дерматиту у немовлят. Вирішити її зможе спеціальна мазь від попрілості* з декспантенолом і ланоліном.

Причини попрілості

Попрілістю називають неінфекційне запалення шкіри дитини. Його пов’язують з механічним впливом на неї та підвищеною вологістю. Причини розвитку запального процесу у немовлят:

● недосконалість водно-ліпідного шару та інших захисних бар’єрів шкіри у дітей;

● використання підгузників, що спричиняє постійний і систематичний контакт епідермісу з вологим середовищем, сечею і калом;

● розвиток алергічних реакцій як наслідок впливу косметичних засобів і побутової хімії, яка використовується для прання дитячого одягу;

● зміна мікрофлори кишківника на фоні прийому деяких препаратів чи харчових продуктів, що спричиняє діарею, яка являється пусковим фактором дерматиту.

На фоні розвитку запалення шкіри діти до року схильні до появи вторинної бактеріальної інфекції, яка може доволі швидко поширюватися.

Симптоми

Симптоми пелюшкового дерматиту залежать від його ступеня тяжкості:

● Легкий. Спостерігається почервоніння і припухлість шкіри.

● Середній. З’являються дрібні ерозії, тріщини.

● Важкий. Запалення розповсюджується на значні по площі ділянки шкіри, приєднується бактеріальна інфекція.

Попрілості переважно локалізуються в області стегон, сідниць, промежини, статевих органів.

Лікування запального процесу

Бепантен®* мазь — один з найкращих засобів для лікування попрілості у дітей. Препарат містить в складі спеціальні компоненти, які підтримують здоров’я шкіри:

● Декспантенол. Речовина, яка необхідна для природного загоєння ран. Цей інгредієнт прискорює поділ клітин і нормалізує метаболізм епідермісу.

● Ланолін. Речовина природного походження, яка проникає в роговий шар шкіри, забезпечуючи її гідратацією. Ланолін не перешкоджає нормальному газообміну. Він робить шкіру більш м’якою і ліквідує подразнення.

Бепантен® від попрілостей абсолютно безпечний для дітей з народження. Він не має в складі штучних компонентів, які можуть викликати алергічну реакцію. Винятком являється індивідуальна непереносимість його інгредієнтів.

Бепантен® для немовлят застосовують раз на добу або після кожної зміни підгузника (залежно від рекомендацій лікаря). Перед нанесенням мазі необхідно очистити шкіру від забруднень і витерти її насухо. Після всмоктування засобу дитині можна надіти новий підгузок.

____________________

*Реклама лікарських засобів. Перед застосуванням необхідно обов’язково проконсультуватися із лікарем та ознайомитися з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Зберігати в місцях, недоступних для дітей. Реєстраційні посвідчення МОЗ України: Бепантен, мазь для зовнішнього застосування 5% 100 г туба, UA/4157/02/01 від 30.11.2020, Бепантен, мазь для зовнішнього застосування 5% 30 г туба, UA/4157/02/01 від 30.11.2020

Література:

1. Альбанова, І.В. Атопічний дерматит/І.В. Альбанова. – М: ГЕОТАР-Медіа, 2016. – 184 c.

2. Атопічний дерматит/Колектив авторів. – Москва: Вогні, 2014. – 505 c.

Читайте також