Головна Релакс Як подбати про гігієну собак та цуценят

Як подбати про гігієну собак та цуценят

mamabook
19 Переглядів
собака

грумингУтримання тварини в умовах приватного дому чи квартири – складне завдання з точки зору чистоти. Адже господарям завжди доводиться боротися з неприємними запахами, залишками шерсті, слідами від брудних лап. Особливо, коли в домі з’явився маленький цуцик, який ще зовсім не знає про правила поведінки в помешканні. Привчати до дисципліни собаку слід з раннього віку. А значно полегшити процес прибирання та догляду допоможуть спеціальні зоотовари для собак. На сайті https://naturesprotection.com.ua/ru/ ви можете підібрати пелюшки та підгузки для цуценят, а також аксесуари для догляду за дорослими тваринами.

Які базові товари необхідні?

Багаторазові підгузки

Сучасні виробники подбали про економію для господарів тварин. Вже не потрібно витрачати кошти на численну кількість одноразових пелюшок. Собакам підходять підгузки, які можна використовувати багато разів і легко прати в машинці. За своєю конструкцією та функціональністю такі вироби нагадують дитячі підгузки. Проте зі специфічною формою, аби повністю відповідати анатомії маленької чи дорослої тварини.

Якщо розглянути конструкцію підгузка, то в ньому є спеціальні отвори для задніх лапок і навіть для хвостика. Усе це створює комфортні умови для використання засобів гігієни.

У яких випадках можна використовувати підгузки для собаки:

  • якщо в собаки є виділення крові;
  • у маленької чи хворої собаки є нетримання сечі;
  • дуже вдале рішення, якщо ви подорожуєте з твариною (для автомобіля, готелів);
  • вдале рішення на момент, доки ви привчаєте цуценя до туалету.

собака

Пелюшки й серветки

Окрім підгузків, ви можете використовувати пелюшки. Це багатошарові тонкі килимки, які можна класти на підлогу чи зверху ковдри, на сидіння тощо. Є можливість підібрати різні параметри пелюшок – від маленьких для цуценят до великих для дорослих собак.

Пелюшки можуть бути як одноразові, так і для багаторазового застосування. Що більш економно та екологічно. Багаторазові пелюшки виготовляються з нетоксичних матеріалів, неароматизовані – таке рішення завжди безпечне для здоров’я тварини.

А от для очищення лап після прогулянки ви можете використовувати спеціальні вологі серветки для собак. До речі, до їхнього складу входять водозахисні речовини, ефірні олії. Вони дбають про здоровий стан хутра, не провокують сухість шкірного покриву. А це, у свою чергу, не руйнує природний захисний бар’єр – і тварина менш вразлива до занесення шкірних паразитів.

Читайте також