Головна Здоров'я Що краще – хлорела чи спіруліна? І що потрібно знати кожному вегану!

Що краще – хлорела чи спіруліна? І що потрібно знати кожному вегану!

mamabook
116 Переглядів
водорості

водоростіДля людини на традиційному типі харчування це запитання неактуальне. Обидва продукти для неї практично рівноцінні. Тому в цьому випадку спрацьовує єдина порада – обирайте не між хлорелою чи спіруліною, а між формою продукту та місцем його походження.

Правило 1. Ніколи не купуйте пресовані, тобто таблетовані форми водоростей. У них часто присутні домішки. Купуйте лише спіруліну чи хлорелу в порошках.

Порада 2. Водорості – як губка! Вони поглинають усе з середовища, в якому мешкають. І їхній дім – води світового океану, що смертельно отруєні токсинами. Тому ніколи не купуйте спіруліну чи хлорелу китайського походження. Це найбрудніший продукт у світі. Найчистіші водорості ростуть на Гавайях. Але їх непросто купити. Тому важлива порада – обирайте органічну продукцію американських брендів з відповідною сертифікацією. Також непогано зарекомендували себе водорості з Індонезії.

Важлива інформація для веганів, вегетаріанців

Для вас різниця між спіруліною та хлорелою величезна. Адже вам дуже потрібне джерело В12, яке було б у біологічно доступній формі. І в цьому випадку спіруліна, яка є більш популярною, дуже програє хлорелі. Отже, саме хлорела – найкраще веганське джерело В12.

Аби чітко зрозуміти різницю, радимо переглянути це корисне відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де вегану брати Омега-3? Повний розбір проблеми

Читайте також