Головна Релакс Особливості клінінгу квартири після надзвичайних подій

Особливості клінінгу квартири після надзвичайних подій

mamabook
109 Переглядів
клінінг

клінінгВберегти нерухомість від надзвичайних подій практично неможливо. У багатоквартирному будинку вашому помешканню завжди загрожує затоплення сусідами зверху, прорив труб і несправність власної сантехніки. Якщо йдеться про газифікований будинок, то великий ризик пожеж та інших типів пошкоджень. На жаль, ви не застраховані від подібних ситуацій навіть маючи власний заміський будинок чи дачу.

Рішення проблеми

Як привести до ладу квартиру чи дім, який затопили стічні води каналізації? Як прибрати сліди пожеж, аби знову можна було повернутися до помешкання? Вам слід скористатися послугами клінінгової компанії, яка спеціалізується на подібних видах робіт. Гарний приклад – це компанія «Клінінг партнер». Детально про умови чистки й вартість послуг ви можете прочитати на офіційному сайті компанії https://cleaningpartner.ua/uk/privatnim-osobam/pribirannja-pislja-potopiv-ta-pozhezh/. Ми ж розповімо про нюанси такого клінігу.

клінінг

Як прибрати житло від наслідків затоплення

Не даремно кажуть, що потоп руйнує ваше майно двічі. Спершу під улар потрапляє техніка та водонестійкі речі, псуються шпалери, настінна штукатурка. Та якщо вчасно не прибрати наслідки потопу, то від впливу води й прогресивного розростання грибків стрімко попсуються всі м’які меблі, паркетне й ламінатне покриття на підлозі тощо. Тож ваш слід якнайшвидше замовити професійний клінінг для ліквідації наслідків.

Чим допоможе професійний клінінг:

  • Ефективно відкачується залишок води за допомогою професійної техніки.
  • Підлога та меблі якісно миються.
  • Підлога, меблі проходять сушку.
  • Поверхні обробляються професійними засобами для профілактики розмноження цвільового грибка.
  • Вивезення сміття.
  • Нейтралізація неприємних запахів.

ремонт

Як проходить прибирання після пожеж

Виконати таке прибирання власними силами неможливо. Лише профхімія здатна зняти кіптяву з усіх побутових поверхонь, також слід прибрати запах. До речі, під час гасіння пожеж використовується піна – і вона також достатньо агресивно діє на поверхню меблів, техніки. Тож її слід прибирати в першу чергу.

Які роботи виконують працівники професійного клінінгу:

  • Прибирають попіл, гар з усіх уцілілих поверхонь в домі.
  • Виконують професійну якісну хімчистку м’яких меблів, інтер’єрного текстилю.
  • Висушують приміщення, які постраждали.
  • Нейтралізують запах після пожеж.

Зверніть увагу, що чистка передбачає роботу з усіма поверхнями – стелі, стіни, підлога.

Читайте також