Головна Релакс Розмір кілець: як дізнатися, чи підійде каблучка?

Розмір кілець: як дізнатися, чи підійде каблучка?

mamabook
96 Переглядів

Хочете подарувати своїй другій половинці каблучку, та не знаєте як дізнатися розмір кілець, які можуть підійдуть? Насправді завдання дещо важче, ніж може здатися з першого погляду. Звісно, якщо це подарунок — не сюрприз, все доволі легко. Виміряти, сходити в ювелірний магазин неподалік, приміряти декілька каблучок, запевнитись в правильності вимірів і готово. Але для цього потрібно виділяти час, ще й не підходить, якщо хочеться зробити сюрприз. У випадку, коли подарунок потрібен терміново, краще звернути увагу на золоті кольє або срібні браслети, де вгадати розмір набагато простіше.

Як виміряти розмір пальця?

Візьміть тонку нитку або паперову смужку, та щільно прикладіть нижче середньої (проксимальної) фаланги. Прикладати потрібно щільно, але без фанатизму. Обов’язково виміряйте саме палець тієї руки, на яку плануєте дарувати каблучку. Далі, потрібно розгорнути нитку вздовж лінійки та таким чином визначити довжину в міліметрах. Приблизно така довжина і буде навколо пальця. Далі, все просто, скористайтеся таблицею нижче, та знайдіть свій розмір.

розмір

Зазвичай, на українському ринку ви знайдете таку ж розмірну сітку, як у Німеччині або в Росії. Якщо ж ви купуєте каблучку з маркування за сіткою США або Англії, потрібно бути уважними, щоб не переплутати розміри.

Завдання з вимірюванням сильно ускладнюється, якщо планується подарунок-сюрприз. В таких випадках доведеться йти на хитрощі. Ось декілька порад, як тишком можна дізнатися потрібний розмір каблучки:

  • Вночі, акуратно скориставшись методом, який описаний вище. Мінус такого підходу в точності вимірів.
  • Дочекатися, поки дівчина зніме каблучки, та підглянути розмір. Мінус такого підходу — каблучка може бути дещо деформована з часом.
  • Попросити маму коханої або її подруг дізнатися розмір потрібного пальця.

Важливі моменти при виборі розміру кільця:

  • Пам’ятайте про те, що в холодну пору року пальці трохи менші, ніж у теплий сезон; до вечора руки набрякають; пальці на правій руці, як правило, трохи товстіші, ніж на лівій – відповідно, оптимальний час для примірки кільця – денний, при тривалому знаходженні в приміщенні.
  • Чим товстіше кільце, тим більший розмір варто вибирати. Наприклад, якщо ви носите тоненьке колечко 17,5 розміру, то якщо ви вирішите придбати масивне (1-2 сантиметри завширшки) кільце – швидше за все вам підійде вже 18 розмір.

Як бачите, для того, щоб дізнатися розмір кілець, які підходять, треба трохи підготуватися, адже кільце це прикраса, яка буде носитися роками. Але якщо ви просто вибираєте подарунок, і не знаєте як дізнатися правильний розмір, то можливо слід звернути увагу на інші прикраси на кшталт підвіски до пандори, сережки або кулони.

Читайте також