Головна Релакс 5 причин, чому не можна ігнорувати хімчистку м’яких меблів

5 причин, чому не можна ігнорувати хімчистку м’яких меблів

mamabook
95 Переглядів
купить диван

декор

Більшу частину часу ми проводимо вдома. І ваше завдання – створити в умовах квартири чи котеджу сприятливий мікроклімат для здоров’я усіх членів родини. Але чимало господарів можуть вимогливо ставитися до чистоти в домі, ігноруючи такий важливий момент, як професійна хімчистка меблів та матраців. А це не лише питання їхнього естетичного зовнішнього вигляду. Без планової хімчистки ці об’єкти в домі стають загрозою для вашого стану здоров’я. Замовити послуги якісної та безпечної хімчистки радимо на сайті perfectclean.com.ua. Ми ж підкажемо, чому в жодному випадку не можна відмовлятися від цього виду побутових послуг.

Розмноження патогенних мікроорганізмів

Матраци, оббивка та наповнювачі м’яких меблів – ідеальне середовище для активного розмноження колоній мікроорганізмів. При чому оселятися можуть не лише бактерії, але й грибки, віруси. Харчуються вони виділеннями тіла людини, домашніх тварин. Це слина, піт, сеча, а також пролиті на меблі напої, сліди від їжі.

Профілактика розвитку цвілі

Найчастіше м’які меблі із часом уражає саме цвіль. Особливо, якщо у вас у домі порушений рівень вологи. Наприклад, планування квартири таке, що не дозволяє повноцінно провітрювати всі кімнати. Першими від грибкових колоній страждають оббивка та наповнювачі, а потім прогниває і весь меблевий каркас. І процес цей стрімкий. Без хімчистки з регулярністю двічі на рік меблі повністю знищуються цвіллю за 3 роки.

клінінг

Проблеми з пилом

Неможливо позбутися від пилу, лише зрідка протираючи її вологою ганчіркою. Пил має здатність в’їдатися глибоко в оббивку. Особливо, якщо це будь-який текстильний матеріал. Пил із часом псує зовнішній вигляд меблів. Але небезпека також в агресивному впливі пилу на організм, що провокує алергічні реакції, приступи астми.

Боротьба з кліщами!

Про це знає мало людей. Але матраци, подушки, дивани та інші поверхні для сну насичені мікроскопічними кліщами. Вони живляться мертвими частинками епідермісу людини. Якщо кліщі активно колонізують поверхню шкіри, то в людини з’являються вугрові висипи, а також можливе загострення астми. Тому замовляти хімчистку потрібно не лише м’яких меблів, але й матраців, подушок.

матрас

Якісна хімія

Часто для прибирання дому ми використовуємо агресивну побутову хімію. І чистка меблів – не виняток. Ви можете спробувати самостійно підтримувати чистоту м’яких меблів, але зіштовхнетеся з проблемою токсинів та постійного контакту з небезпечними засобами. А для професійної хімчистки використовується спеціалізована хімія. Ці засоби сертифіковані та є екопродукцією.

Читайте також