Головна Світ мами Розклад магнітних бурь у липні 2015 року

Розклад магнітних бурь у липні 2015 року

mamabook
89 Переглядів

головная больДля тих читачів, які страждають на метеочутливість та залежать від змін погоди, сайт Womanbook підготував графік магнітних бурь на липень 2015 року. Будьте здорові!

Метеочутливість дошкуляє багатьом з нас. І, на жаль, чимало людей навіть не здогадується, що страждають на такий незвичний недуг. Зверніть увагу, якщо вам часто дошкуляє головний біль невідомого походження, настрій різко змінюється зі зміною погоди (наприклад, в дощ ви завжди почуваєтесь втомлено та сонливою), то швидше за все, у вас дійсно залежність від погодних умов. Наш сайт радить вам кожного місяця уважно слідкувати за розкладом магнітних бурь.

Магнітні бурі – це регулярне природне явище, причиною яких являються систематичні потужні вибухи на Сонці. Подібні прояви сонячної активності спеціалісти фіксують в середньому декілька разів на місяць.

За прогнозами експертів, які досліджують Сонце та його вплив на геомагнітний полюс Землі, липень 2015 року буде достатньо активним. Дні, коли передбачаються магнітні бурі в другому лиітньому місяці:

– 3 липня з 02 до 03 годин
– 12 липня з 11 до 13 годин
– 13 липня з 05 до 06 годин
– 17 липня з 16 до 17 годин
– 22 липня з 19 до 20 годин
– 26 липня з 10 до 11 годин
– 28 липня з 04 до 05 годин
– 29 липня з 03 до 05 годин

Якщо ви чітко визначили, що справді страждаєте на метеочутливість, то вам рекомендується дотримуватись певних профілактичних правил. Щоб захистись від магнітних бурь в період підвищеної сонячної активності, спеціалісти радять:

  • Побільше пити звичайної столової негазованої води (до 2 л на добу)
  • Вживати неаклорійну їжу
  • Не сідати на дієти
  • Притримуватись правильного режиму сну
  • Поменше хвилюватись, звести до мінімуму стресові ситуації
  • Не виснажувати свій організм важкими спортивними тренуваннями
  • Відмовитись від шкідливих звичок

Futbolka-s-tarasom-shevchenko_1На фото: чоловіча футболка із зображенням Тараса Шевченка (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також