Головна Здоров'я Ранкові набряки під очима – ознака серйозної проблеми зі здоров’ям

Ранкові набряки під очима – ознака серйозної проблеми зі здоров’ям

mamabook
178 Переглядів
шкіра

шкіраЗа словами остеопатів, у більшості випадків ранкові набряки під очима спричинені небезпечними процесами в кістках черепа та хребта.

Чому з’являються мішки під очима

Більшість із нас вважає, що мішки під очима – це причина недосипу, тобто раннього пробудження. Або ж вони часто списуються на велику кількість рідини, яка ввечері була випита перед сном. Та це дуже помилкова і небезпечна думка.

Насправді мішки, як і синці під очима, можуть свідчити про наслідки травм черепа, отримані значно раніше. Через травмування відбувається зміщення кісток і шийних хребців, виникає напруження шийних м’язів.

У зв’язку з цими порушеннями в голові починається застій лімфи та крові. Замість того, аби знімати набряки компресами й патчами, слід якнайшвидше звернутися до спеціаліста – остеопата, травматолога, інколи невролога.

фен фу

Чим небезпечний ранковий симптом

Описані процеси в хребті та кістка черепа небезпечні тим, що негативно впливають на функції головного мозку, стан волосся, шкіру обличчя та здоров’я в цілому. Особливо варто насторожитися через появу ранкових набряків, до яких приєднуються інші симптоми:

  • Біль у шиї при напруженні.
  • Оніміння рук.
  • Погіршення пам’яті, уваги.
  • Часте головокружіння.
  • Випадіння волосся.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 причин відвідувати масаж офісним працівникам

Читайте також