Головна Релакс Повітряний змій для дитини: найпростіший спосіб виготовлення

Повітряний змій для дитини: найпростіший спосіб виготовлення

mamabook
1566 Переглядів
Повітряний змій

повітряний змійПовітряний змій – завжди цікава літня забавка і для дітей будь-якого віку, і для дорослих. Існує чимало схем із виготовлення повітряних зміїв. Наш сайт Mamabook підготував варіант, за яким літаючу іграшку можна зробити максимально швидко та просто. Вам знадобиться мінімум матеріалів. Навіть дитини-дошкільнятко зможе вам допомогти майструвати змія. Не менш цікавим для дитини є процес розфарбовування поробку.

Що знадобиться для роботи:

  • Папір-калька.
  • Ножиці.
  • Дерев’яні гілки або шпажки довжиною по 60 см.
  • Скотч.
  • Товсті нитки чи джгут.
  • Клей «Момент».
  • Цвях.

Матеріали

Як зробити повітряного змія

Крок 1. Якщо ви використовуєте гілки, то вони повинні бути максимально рівними. Складіть їх навхрест, як показано на фото. Зафіксуйте місце перетину ниткою чи джгутом. Для більшої надійності змажте місце з’єднання клеєм «Момент».

Вашу заготовку покладіть на калькований папір і виріжте чотирикутник, у якому схрещені палички будуть діагоналями. Приклейте палки скотчем до паперової основи, особливо ретельно проклеюючи куточки.

Повітряний змій

Крок 2.  Виріжте з кальку дуже довгу, але вузьку стрічку: 2 м довжини та 2 см ширини. Це буде хвіст змія. Приклейте його скотчем.

Повітряний змій

Крок 3. Місце перетину гілочок з обох сторін кальки проклейте скотчем. Розпеченим цвяхом обережно пропаліть наскрізний отвір для фіксації нитки до змія.

Поробки

 

Крок 4. Протягніть нитку через отвір, зробіть петлю і обкрутіть її навколо хрестовини. Петля повинна бути із зовнішньої сторони змія. Прив’яжіть до нитки довгий міцний джгут, завдяки якому ви будете керувати змієм.

Поробки

Крок 5. Дайте можливість дитині на свій розсуд декорувати забавку. Повітряний змій готовий!

Повітряний змій

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Майстер-клас: як зробити оригінальну книжкову закладку «Їжачок»

Читайте також