Головна Матеріали для НУШ Поради репетитора: як легко дитині вивчити англійську мову

Поради репетитора: як легко дитині вивчити англійську мову

mamabook
395 Переглядів
иностранный язык

иностранный языкАнглійська мова сьогодні є базовим предметом. Сучасний світ, технології, туризм стрімко розвиваються. І без знання англійської мови людина не здатна почувати себе комфортно. Тому чимало батьків намагаються віддати на курси англійської мови якнайраніше, а потім віддати в спеціалізовану школу з вивчення іноземних мов. Чи здатна дитина початкових класів легко освоїти чужу мову? Поради читачам дає репетитор, постійний експерт нашого сайту Ірина Чиженко.

Порада 1. Яскраві тренажери

Монотонне зазубрювання матеріалу викликає у дітей лише ненависть до предмету. Тому вивчення англійської не повинно обмежуватися лише роботою з базовим підручником. Для НУШ сьогодні створюють безліч цікавих допоміжних матеріалів. Наприклад, зошит з англійської мови 1 клас. Це повноцінний навчально-ігровий тренажер, у якому дітки відпрацьовують безліч навичок:

  • Робота з лексикою.
  • Читання.
  • Перші спроби письма.

Педагог радить проводити навчання з такими виданнями без перевантажень – достатньо 15-20 хвилин щодня, аби дитина почала запам’ятовувати базові поняття. Перевага таких видань у тому, що їх можуть використовувати не лише вчителі на уроках, але й батьки вдома. За власною ініціативою ви можете самостійно додатково працювати з першокласником, не відправляючи до репетитора.

щкола

Порада 2. Дивіться мультики!

Що може бути цікавішим для учня початкової школи, ніж дивитися сучасні мультфільми? Поєднайте це захоплення із можливістю навчання. Пропонуйте дитині переглядати анімацію мовою оригіналу.

Порада 3. Переклад пісень

Цю просту та цікаву суперметодику можна назвати ефективною на всі 100%. Разом із дитиною вдома чи з педагогом на уроці можна перекладати улюблені пісні. Важливо обирати популярні треки, аби дитині було дійсно цікаво дізнатися про зміст пісні. Завдяки пісням діти вивчають не просто нові слова, а запам’ятовують ці фрази та навіть короткі речення. І це жива англійська мова, які дещо відрізняється від книжкової.

музика

Порада 4. Фрази на одязі

Ще один спосіб вивчення сленгу та живої розмовної мови. Особливо така методика зацікавить підлітків. Можна перекладати фрази, що написані на їхньому одязі. Таку англійську точно не зустрінеш у підручниках.

Порада 5. Відпочивай і вчись!

Якщо ви часто подорожуєте родиною, то давайте можливість активно брати участь дитині в діалогах. Нехай вчиться висловлювати думки при розмові з офіціантом, працівниками ресепшину, продавцями в туристичних крамницях. Шукаєте потрібний вам маршрут на карті чи читаєте вуличні вказівники? Саме дитина може давати переклад написам, користуючись словником.

Читайте також