Головна Здоров'я 5 корисних властивостей женьшеню

5 корисних властивостей женьшеню

mamabook
91 Переглядів
женьшень

женьшень

В азіатських країнах цю дивовижну рослину називають «корінь життя». Ще півстоліття тому дикорослий женьшень можна було зустріти в багатьох країнах Азії – зокрема в Японії, Китаї, Кореї. Але в сучасному світі знайти рослину в дикому вигляді практично неможливо, оскільки вона практично знищена. Тому женьшень почали культивувати, що й зумовлює високу ціну. Проте женьшень залишається потужним цілющим натуральним засобом.

Чим корисний женьшень

Тонізація

Один з головних показників прийому женьшеню – хронічна втома. Якщо ви апатичні, тривалий період відчуваєте фізичну та емоційну втому, у вас виражена гіподинамія – вам варто пропити курс настійки з женьшеню. Тривалість курсу – 14 днів, після чого слід зробити перерву в 1 місяць.

Неврози

Та інші порушення, пов’язані з роботою нервової системи. У сучасному світі важко знайти людину без хронічного стресу. Більшість з нас роками страждає від безсоння, тривожних станів, фобій. Це призводить до психічного виснаження. Нервова система, яка працює в пригніченому стані, дає негативний вплив на весь організм. Вживайте женьшень, заварюючи як чай, та випивайте по 1-2 чашці на день. Але лише вранці чи в обід.

йога

Рослина-захисник

Дуже мало рослин мають властивості адаптогенів. Женьшень – натуральний засіб, здатний підвищувати стійкість організму не до вірусів і бактерій, а до неспецифічних факторів. Наприклад, випромінювання від гаджетів, хвилі wi-fi, прихована радіація.

Чистка судин

Сапоніни в складі женьшеню є природними милами, які дуже цінні для орагнізму. Сапоніни здатні розмивати та розчиняти неорганічні солі. У першу чергу, зі стінок кальцинованих судин. Також сапоніни ефективно зменшують жирові відкладення на стінках судин. Тому прийом женьшеню – потужна профілактика серцево-судинних захворювань, захист від тромбозів, атеросклерозу.

Довголіття

Женьшень – джерело антиоксидантів. Женьшень здавна вважається рослиною, що здатна продовжувати життя. І ця властивість рослини була доведена науково.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 ефективних продуктів для укріплення імунітету

Читайте також