Головна Релакс Поради, як вдало обрати шредер для офісу

Поради, як вдало обрати шредер для офісу

mamabook
5 Переглядів
перегородка

перегородкаЗнищувачі для документів – базове обладнання для офісу. Чимало співробітників компаній щоденно зіштовхується з необхідністю утилізації великої кількості документів. Особливо, якщо це відділи продажу, бухгалтерії та будь-якої іншої звітності. Викидати папір пачками недоцільно – він займає багато простору, має велику вагу. Дуже важко потім транспортувати такі об’єми та мати місце на постійне складання. Тож знищувати документів купити доцільно для офісів, у яких працює понад 10 людей. Які основні переваги цієї техніки та на що звернути увагу при виборі?

Визначіться із видом

Потужність та швидкість роботи – важливі показники цього виду офісного обладнання. Не варто платити більше за техніку, яка має великі коефіцієнт корисної дії. Такі шредери дуже продуктивні, але й недешеві. Проте ви не обов’язково будете використовувати їх на повну, тож заощадити допоможе правильний вибір моделі.

На який показник орієнтуватися?

  • Шредери домашні. Це компактні недорогі моделі для особистого використання. Їх ставлять вдома або в персональних офісних кімнатах, приміром, у кабінеті керівника компанії. Такі моделі здатні одночасно знищувати 3-6 стандартних аркушів паперу.
  • Офісні шредери. Підходять для приміщення, де працює понад 10 людей. За один раз обладнання може знищити 20-25 аркушів. Оптимальний варіант для маленьких та середніх офісів. Якщо необхідно забезпечити комфортну роботу великого офісу, то варто поставити відразу декілька шредерів на приміщення.
  • Промислові моделі. Вони підходять для відділів архівів, фінансової звітності. Працюють із розрахунку на безперервне знищення документів. Опрацьовувати здатні цілі пачки аркушів. А це в межах 30 000 сторінок щоденно.

офіс

Особливості експлуатації

Знищувачі паперу вважаються продуктивною та надійною технікою. Проте їх термін експлуатації можна подовжити, якщо дотримуватися простих правил догляду. Це допоможе відстрочити ремонтні роботи та не один рік користуватися стабільними в роботі помічниками.

Щомісяця ножі шредера слід змащувати спеціальною олією.

Аби не пошкоджувати техніку, не можна запускати папір на зниження разом із металевими скріпками та дужками. Проте є спеціальні моделі, які вміють подрібнювати й такі елементи. Але такі шредери коштують на порядок дорожче.

Важливо знати, що для шредерів не підходить ламінований папір.

Це прості правила, які є універсальними для всіх видів знищувачів.

Читайте також