Головна Релакс Якій благодійній організації пожертвувати кошти?

Якій благодійній організації пожертвувати кошти?

mamabook
6 Переглядів
україна

українаСьогодні робота волонтерів актуальна як ніколи. Після 24 лютого 2022 року на території України та за її межами виникло безліч фондів і благодійних організацій, що спрямовують свої зусилля на відсіч ворожої агресії. Проте чи можна довіряти всім організаціям без винятку? Як звичайним громадянам зрозуміти, що вони дійсно надсилають свої кошти на гарну справу? Аби бути впевненим, що допомога є ефективною та адресною, варто обрати благодійний фонд Перший український. Яка місія цієї організації та куди фонд спрямовує зібрані гроші?

Початок волонтерської діяльності

Команда небайдужих активістів об’єднала свої зусилля, аби спільними коштами допомагати військовим силам України. Армія, як ніколи, потребує серйозної підтримки. І фонд «Перший український» обрав основні напрямки діяльності. А саме:

  • збір фінансів на закупівлю необхідного сучасного обладнання;
  • кошти, аби придбати техніку та військовий транспорт;
  • сучасна військова амуніція;
  • прилади для розвідки.

Основні принципи фонду

Мета організації – допомогти Збройним силам України. І головне – зробити це чесно та прозору. Всі зібрані кошти надходять виключно за своїм призначенням. Якщо ви були одним із благодійників, то можете щоквартально отримувати фінансову звітність фонду. На електронну адресу вам буде надходити документ із підтвердженням усіх витрат. Допомогти може кожен!

україна

Як отримати допомогу?

Передусім, благодійний фонд «Перший український» контактує особисто із керівниками спецпідрозділів, військовими формуваннями та частинами. Тобто волонтерська робота фонду не передбачає допомогу окремому військовослужбовцю чи членам його родини. Усі отримані кошти спрямовуються на військо.

Щоб отримати допомогу від організації, командири підрозділів ЗСУ напряму звертаються до представників фонду «Перший український». І волонтери беруться за виконання таких запитів.

Якщо і ви хочете підтримати нашу армію, то зробіть це офіційно. Фонд має відповідні документи та право на волонтерську діяльність.

Читайте також