Головна Релакс Поради, як правильно вибирати якійсний і корисний виноград

Поради, як правильно вибирати якійсний і корисний виноград

mamabook
14 Переглядів
виноград

виноградВиноград – один із найпопулярніших сезонних фруктів. Його традиційно продають не лише в осінній період, але навіть взимку. Проте не весь виноград однаково корисний для здоров’я. Дізнайтеся, на що слід звертати увагу при виборі, аби не нашкодити собі.

Стан гілочок

Звертайте увагу на гнучкість, колір гілок. Саме вони є показником свіжості фруктів. Гілочки якісного винограду повинні бути виключно зеленими, пружними й гнучкими. Адже виноград, який довго зберігається зірваним, не варто вживати. Особливо, якщо він при цьому не гниє – це ознака фруктів, що накачані хімією. Видають такий неякісний виноград гілочки з коричневим відтінком чи плямами, які втратили свою пружність.

Пружність ягід

Злегка затисніть між пальцями ягідку. Вона також повинна бути пружною. Не обов’язково твердою, бо це більше ознака недостиглих плодів. Сам виноград м’який і соковитий всередині, але шкірка повинна бути цілісною, не в’яленою, тому такий виноград не тріскає в руках.

Стан грона

Підніміть гілочку винограду та злегка потрусіть. Посипалося багато ягід? Не беріть такий продукт – цей виноград був зірваний давно, тому не має жодної користі для вашого здоров’я.

Зберігання

Важливо не лише правильно обирати фрукти, але й грамотно зберігати. Чимало людей миє виноград і зберігає його в холодильнику. Ви лише прискорюєте псування продукту! Після миття шкірка винограду стає менш пружною, у ягоди до швидко потраплять патогенні мікроорганізми. Тож мийте фрукти порційно. А решту винограду зберігайте брудним у холодильнику.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як вживати горіхи, аби не нашкодити здоров’ю

Читайте також