Головна Краса Популярні запитання та відповіді про пірсинг

Популярні запитання та відповіді про пірсинг

mamabook
191 Переглядів
сережки

сережки

Пірсинг – оригінальний та універсальний спосіб прикрасити себе. Сьогодні проколи на різних частинах тіла сміливо роблять і жінки, і чоловіки. Дедалі частіше цікавляться пірсингом підлітки, а проколи вух виконують навіть маленьким дівчаткам. Ця процедура настільки безпечна та безболісна, що проколи можуть робити діткам. Приміром, є традиція проколоти вуха Київ дівчинці на її перший день народження, тобто у віці 1 рік. Що слід знати про пірсинг тим, хто наважився на проколи на тілі?

Де можна виконувати проколи?

Для пірсингу підходять різні частини тіла. Окрім традиційних вушних мочок, це можуть бути й хрящі. В одне вухо можна розмістити цілий ряд сережок, що ніяк не шкодить і не впливає на процес загоєння.

Популярні варіанти пірсингу:

  • проколи на вухах (мочки, хрящові зони);
  • ніс;
  • лінія брів;
  • пупок;
  • пірсинг на губах;
  • м’які тканини в ротовій порожнині (язик чи смайл пірсинг).

JBL Tune 710BT

Який матеріал прикрас найкращий?

Важливо обирати гіпоалергенний та нетоксичний матеріал. Він повинен бути хімічно інертним. Тобто навіть при контакті зі спиртом, парфумами, милом чи іншими речовинами не реагувати та не змінювати свій склад, зовнішній вигляд. Усім цим критеріям чудово відповідає титан – найміцніший матеріал для прикрас.

Скільки часу загоюється рана після пірсингу?

Час загоєння рани пможе значно відрізнятися в залежності від того, який вік клієнта, в якій зоні було виконано пірсинг, який матеріал прикрас використовувався. Також загоєння ран завжди є індивідуальним процесом. На це впливає рівень імунітету та стресу в організмі.  Однак загалом можна виділити деякі загальні етапи регенерації.

  • Перші 2-3 доби. У перші кілька днів після процелури рана виглядає припухлою, у зоні проколу з’вляється набряк, почервоніння шкірного покрову. Сама зона залишається болючою на дотик. Зазвичай в цей період важливо дотримуватися інструкцій щодо догляду за пірсингом: виконувати регулярне оброблення антисептичними засобами та дбати про гігієну рук, поменше торкатися місця проколу. Також важливо уникати контакту з водою. Рана, яка постійно мокне, дуже повільно регенерується.
  • Перші тижні. Протягом перших тижнів слід продовжувати доглядати за раною. Може збергіатися незначне почервоніння та відчуття тепла. Це нормальна реакцією організму на травмування.
  • Перші місяці. Зазвичай більшість проколів загоюються протягом місяця. Проте деякі делікатні зони потребують значно довшого періоду. Приміром, пірсинг губи може турбувати від 4 до 6 місяців. Про це варто знати заздалегідь та намагтися не травмувати додатково місце проколу.
  • Повне загоєння. Легко зрозуміти, коли регенерація повністю завершується. Якщо випадково торкатися сереки одягом, волоссям чи руками, то це не викликає жодного дискомфорту чи больових відчуттів. Рана не сочиться, тобто з неї більше немає рідких виділень. Поверхня шкіри суха та без почервоніння.

сережки

Яка максимальна кількість проколів може бути на тілі?

Обмежень немає за умови, що клієнтом були обрані якісні прикраси. Якщо сережки дешеві, то їхній матеріал буде провокувати алергічну реакцію, свербіж, постійне почервоніння. І чим більше буде проколів, тим сильнішою буде ця реакція. Обравши якісні прикраси та професійного майстру пірсингу, ви нічим не ризикуєте та можете себе не обмежувати в виборі кількості чи місця проколу.

Читайте також